Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

Podobno pod tytułem "Zycie na fali" Uwielbiam O.C. oglądam od dawna (internet:]) i Wstyd mi za ten kraj, pomijajac faszystowski rzad i Polską reprezentacje piłkarskie za tak spieprzony tytuł :/ Osobiście nie znajac OC nie zainteresowałbym się serialem pt Życie na Fali:] brzmi naprawde niezachecajaco. Anyway. Mische b. b.b. lubie. Jedna z moich ul. mlodych aktorek jesli nie ulubiona. Polecam z nią SZCZENIAKI b. dobry film w klipach Iglesiasa i Blunta super wypadla, epizodziki w N. Hillu i 6 zmysł. Ma kariere, tylko w USA jej nie lubią, pewnie za to ze siedzi w NY a nie w LA, jest z anglii, ma nieco nie amerykanski akcent przez to no i w OC gra dziewczynke która czasami odpierdala. Taka to amerykanska mentalność. Anyway. SUper jest i git:)

hihihaha

szczerze mówiąc to nie lubiłam Mischy Barton, ale po obejżeniu "Życia na fali" powiem, że.. no spoko gra, wiem, że nie gra samej siebie i nie można oceniać po roli w filmie, ale ja ja tak ocenie;), wiem, że moja wypowiedź jest niezrozumiałą :P, ale no cóóóóóóóóóż :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones