Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

Na mój łeb ta laska jest zajefajna i nie rozumie ludzi którzy uważają że jej gra aktorska jest kiepska. Skąd wy sie znacie na aktorstwie?

dinus22

Właśnie, znaleźli się krytycy:// phiii. pOzDrO;P

pettycoat

w Życiu na fali gra świetnie i wygląda bardzo atrakcyjnie

mate21

Atrakcyjnie?? Z której strony?? Jeśli chce chodzić w butach na obcasach musi sobie znaleźć do pary jakiego zawodnika NBA. Jest strasznie brzydka i naprawdę nie umie grać. Jest sztuczna. Porównajcie sobie ją i np Rachel Bilson, jak ona gra to wiadomo o co chodzi, czujesz to, a Misza jest do bani. Kiedy wypowiada jakąs kwestię nie wierze jej ani na śłowo. Mówicie, że jest dobra, bo uważacie, że ma ładny tyłek, a nie na tym to polega.

Klaudia999

A kto jest ta ta Rachel Bilson pewnie kolejna ulubienica tepych dziewczyn z jakiegos amerykanskiego gniota


To ja juz wole Pierwsza Milosc i Marysie i Pawla =)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
era

panu gratulujemy słownicta..., pozdrowiena dla fanatyków Mischy :P

Klaudia999

Wiecie co dziewczyny? Wszystkim wam się wydaje że jak jakaś kobieta/dziewczyna z serialu/filmu jest bardziej atrakcyjna to możecie sobie po niej jeździć i to z myślą że macie rację ale spójrzcie prawdzie w oczy O_O
jeśli rzeczywiście jest atrakcyjniejsza (nie oceniam nikogo bo nikogo stąd nie znam) to należy sie z tym pogodzić a nie jeździć "bo tak". Nie wszyscy mężczyźni patrzą tylko na niektóre części ciała i myślą "oo ale d***". Myślę że zwracają też uwagę na urodę czy charakter aktorki. Każda aktorka grając role daje również coś od siebie, oddaje w jakiejś cześci swój charakter. Drażni mnie również to że mówicie że nie umie grac ale tak naprawde to moge się założyć że nic nie wiecie jaka powinna być gra aktorów i ich zachowania a to, że być może jest atrakcyjniejsza nie upoważnia was do tego by oceniać jak najgorzej jej grę aktorską. Przemyślcie to. Pozdrawiam:)

Phoenixxl

Nie oceniam aktorów po tym jak wyglądają tylko po tym jak graja i nikt nie jest w stanie mnie przekonąc, że Misha jest dobra w tym, co robi, bo nie jest. A erze gratuluje gustu co do serialii. W Pierwszej miłości kunszt aktorski naprawdę stoi na bardzo wysokim poziomie....

dinus22

Hmm a mnie sie podoba gra Mischy :) W ogole uwazam,ze jest bardzo ladna,bo przede wszystkim jest NATURALNA. Zawsze delikatny makijaz , ladne uczesanie :) Szkoda tylko,ze nie zobaczymy jej w 4 serii :( Ze tez scenarzysci musieli ja usmiercic :( Ehh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones