Missy Peregrym

Melissa Peregrym

7,6
944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Missy Peregrym

Czemu ona mi w filmie SPADAJ,przypominała ciągle Kristen Stewart?
Po porostu przez cały film mi sie wydawało,że to Kristen.

Emma004

Ej, myślałam, że tylko ja tak mam;) także przez większość filmu miałam wrażenie, że oglądam Kristen.

szkola_latania

To chyb przez te wystające zęby, normalnie mam wrażenie, że takich nie ma, ale w tym filmie jakby je wyciągnęła Kristen i włosy też... takie potargane, jak u Stewart. xD

Emma004

Tez odnosiłam podczas oglądania takie wrażenie :P

luna2323

mi jak pregladalam kanaly
to odrazu zaczelam ogladac, bo pomyslalam ze to kristen, ale po chwili przypatrzenia sie, oszacowalam ze jest tylko sie zdaje, a jest podobna bo ma bardzo podobne wlosy oczy i kosci policzkowe, ale po zebach mozna bez problemu, kristen ma szparke a ona nie... w ogole to w tym filme wyglada na 17 a w rzeczywistosci ma o wiele wiecej , ladniutka ogladne z nia tefilmy, a ja skojarzylam z Herosami... super... ciekawa jestem...

Emma004

jeest podobna, ale od razu można zauważyć brak worów pod oczami, krzywych
zębów, garbienia się no i przede wszystkim missy umie odegrać jakieś
emocje. w spadaj była świetna.

ffeater

Zgadzam się w 100 % :)

Emma004

W tym filmie faktycznie jest podobna do Kristen Stewart. Także na początku miałam takie odczucie, ale po jakichś 5 minutach zorientowałam się, że to jednak nie ona.Zgodze się z ffeater ,że baardzo dobrze zagrała.

Emma004

Dziwne, bo ja takiego wrażenia nie miałam. Missy jest znacznie ładniejsza. ;p

Emma004

Ja właśnie też miałam takie wrażenie, chociaż od razu wiedziałam, że to nie Stewart. Jakieś podobieństwo kryje się w twarzy, może kształcie, zębach... Jednak Missy, jak już wspomniał ktoś wcześniej, jest o wiele ładniejsza i - co tu dużo mówić - grą aktorską też nieco przewyższa Kristen...

I też myślałam, że to tylko mojej siostry i moje zboczenie :D

aha, no i obie z Kristen grały takie trochę "męskie" i nonszalanckie postaci, indywidualistki :) co tylko potęgowało podobieństwo...

Emma004

je też tak miałam. jak Kristen ;D. tylko trochę bardziej wysportowana wersja.

sheepek

Ona po prostu ma taki dziwny typ urody. Raz przypomina kristen Stewart, a czasami Hilary Swank. Dziwne!

xena_4

prawda?

ale ona mi się barrrdzo podoba.... oczywiscie jako aktorka...:P

bella3

To fakt. Jest całkiem dobrą aktorką i piękną kobietą.

Emma004

Cóż, mnie też cały czas się wydawało, że patrzę na pannę Stewart. Tyle że Missy jest mocniej zbudowana od niej.

Emma004

na prawdę, też tak myślałam na początku. Ale widać że Missy inaczej jest zbudowana i w ogóle, ale bardzo podobna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones