Missy Peregrym

Melissa Peregrym

7,6
945 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Missy Peregrym

Jaka niezwykle rozbudowana filmografia! I ile nagród ma na koncie... Średnia jak najbardziej zasłużona...

I_am_a_Bad_Girl

:) (za krótki....................................................)

I_am_a_Bad_Girl

A gdyby była facetem i by ci się podobała to byś nic nie miała do tego że ma tak wysoką ocenę, albo jesteś zazdrosna albo po prostu jej nie lubisz, co dla mnie nie ma żadnego znaczenia, oprócz tego że śmieszą mnie wypowiedzi tak głupich użytkowników jak ty.

Sarge72

Rozgryzłaś mnie! Zżera mnie zazdrość! Dlaczego JA nie mam takiej oceny?! :(
Po prostu wkurwia mnie głosowanie przez głupie małolaty na zasadzie- lubię kogoś, jest ładna/y, zagrał w step up czy hsm, dam mu/jej 10. Na litość boską ona ma średnię 9,47! Jest tak genialną aktorką? Dla porównania- http://www.filmweb.pl/o9363/Jane+Fonda
Dostaje same 10, a gdy trafi do dziesiątki najlepszych aktorów (ponoć), bedą zakładane tematy: Co ona robi w top 100? Jeśli rozdajecie te 10 na prawo i lewo to skąd kuffa wiadomo co jest naprawdę dobre? Ciekawa jestem, jeśli ona dostaje 10, to co wystawiacie Kate winslet, Cate Blanchett czy Glenn Close? Obrażacie te aktorki oceniając je na poziomie małolaty.

I_am_a_Bad_Girl

kazdy ma swoje zdanie ja np po obejrzenieu filmu spadaj! dalem jej ocene 10 bo moim zdaniem wspaniale zagrale te role !!!! to tyle dzieki narra

nemo150

Aktorka... początkująca. Ale ocena na jej poziomie powinna sięgać około
6.00 maksymalnie!! Nie jest ona znana.

użytkownik usunięty
I_am_a_Bad_Girl

100% racji wg mnie. I gratuluję temperamentu. Pozdrawiam :)

Sarge72

Zazdrościc to można, ale Meryl Streep, genialna aktorka, jedna z
najlepszych kobiecych przedstawicielek zawodu. A ty jej dałeś3!?
Och tak, jakiś nastolatek kolekcjonujący zdjęcia zupełnie obcej mu
kobiety... :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones