Monet Mazur

Monet Happy Mazur

6,8
834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monet Mazur

jak ona mogla grac w filmie z 1965 skoro sie urodzila w 1976 ludzie ktorzy weryfikuja dodawanie ludzi/filmow powinni sie troszke bardziej przylozyc do swojej pracy calkiem nie profesjonalnie to wyglada POZDRO

Serafin

gosh, przecież masz obok granej przez nią postaci datę...

Serafin

Ale wtopa hehe. To był serial, który się ciągnął do końca lat 90', a ona zagrała w nim w 1993 :) POZDRO

Coock

skoro się ciągnął do końca lat 90' według ciebie, to żadnej wtopy tu nie ma. bo w takim razie się ciągnął do 1999 roku. a żeby było jeszcze jaśniej, to zajrzyj sobie tutaj i twoje wątpliwości zostaną rozwiane: http://www.imdb.com/title/tt0058796

Headey

Nie rozumiem za bardzo co chciałaś mi udowodnić??hmm
Monet urodziła się w 1976 roku. Serial rozpoczął się w 1965r. Monet zagrała w 1993 roku co by nie przeszkadzało w niczym i zgadzało by się logicznie myśląc, bo miała wtedy 17 lat. W jej filmografii zostało napisane: 1965:Dni naszego życia (Days of Our Lives) jako Brandee Fields #1 (1993) --> co oznacza, że zagrała w 1993 roku w serialu, który powstawał od 1965r.
Pomyliłem się że trwał od 1965r do końca lat 90', a tak naprawdę trwa ponoć do dziś(nie oglądam to pomyłka mogła mi sie wkraść). Jednak to czy serial trwa do dziś czy do końca lat 90' to nie jest istotne, ponieważ Serafin sugerował pomyłkę autorów filmografii Monet dotyczącą tego, ze to nie możliwe, że zagrała w czymś co powstało przed jej urodzeniem. Po pierwsze napisał "jak ona mogla grac w filmie z 1965r." i tu już Serafin nie trafił, bo to nie film, tylko serial. Po drugie "jak ona mogla grac w filmie z 1965 skoro sie urodzila w 1976" no i tutaj pomyłka bazuje na tej pierwszej, bo mogła zagrać w serialu, który dotrwał do jej czasów(zagrała dopiero w 1993roku, a nie w 1965r. co jest zaznaczone)- to jest logiczne jak dla mnie.
Tłumacze bardzo obszernie, bo nie wiem o co Pani Joannie chodzi ?? :) POZDRO

Coock

jak widać zasłużenie miałam dwóję z polaka. sorry, moja wina. coś musiałam źle przeczytać.

Headey

Hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones