Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Mówcie sobie co chcecie,ale faktem niezaprzeczalnym jest to że Monica to kobieta z innego wymiaru i tyle:)

Armpower

Absolutnie się zgadzam, tym bardziej że rozmiar jej butów to uwaga... 34. LOL xD Ja jestem dorosłym facetem i mam tylko o jeden numer więcej :) Ale tak po za tym to trzeba przyznać że to kobieta zjawiskowo piękna, to fakt niezaprzeczalny !

Kroth

Masz rozmiar 35?? Coś Ci się chyba pokręciło:) A Monica oczywiście NAJPIĘKNIEJSZA, prawdziwa Bellissima:)

magdalena_16

A przepraszam, faktycznie popełniłem błąd. Chodziło mi oczywiście o
rozmiary 44 i 45 :) Coś mi się pomyliło he he :-)

użytkownik usunięty
Kroth

Może ma w sobie dużo męskich cech , dlatego tak pociąga facetów? He he.

Armpower

Kompletnie nie zgadzam się. Może dla Ciebie to kobieta z innego wymiaru, ale w takim razie zejdź na ziemię, bo jak najbardziej ona jest z tego wymiaru, haha.

Mamy na Świecie mnóstwo pięknych kobiet. (oczywiście wszystkie są oficjalnie piękne, hah) Wszystko to kwestia gustu, tyle.

Aishwarya Rai Bachchan
Ji-hyun Jun
Aya Ueto
Jeong-won Choi
Charlize Theron
i miliony innych kobiet...


Generalnie na Świecie dla Ciebie, czy dla mnie, kobietą z innego wymiaru równie dobrze może być po prostu Twoja pierwsza miłość. I nie ma szans by ktokolwiek Ci to wybił z głowy, także pozdrawiam.


NostradamuS

Zgadzam się, Monica to wcielenie seksu, jeszcze nigdy nie widziałam na ekranie piękniejszej kobiety od niej.

Binula

Wiadomo, że dla wielu nie będzie numerem 1, bo mówiąc szczerze, przy tak niesamowitej urodzie wielu aktorek, trudno jest wybrać jakąś jedyną, każda ma w sobie COŚ, ale na pewno ścisła czołówka, BOGINI

Armpower

zgadzam się, Monica Bellucci ma anielską urodę

Armpower

no patrz, a mi się w ogóle nie podoba jej uroda. kwesta gustu i tyle ;))

Armpower

Zgadzam się. Dla mnie to jest od zawsze ideał kobiety. Wszystko ma perfekcyjne - tak powinna wyglądać kobieta.

Armpower

Najpiękniejsza.

ChocolateyPops_

Najpiękniejsza, ale zaraz obok Angeliny Jolie. :) Ciężko mi określić która ładniejsza, jedna i druga to mój ideał (choć Angelina wolniej i ładniej się starzeje). ;D
W dodatku są świetnymi aktorkami.

Mamba667

Moim zdaniem Angelina jest świetna aktorka,jednak jej uroda mi się nie podoba. Wole Belluci ; )

Mamba667

a wiesz co angelina ma sztucznego na twarzy??

Armpower

Bez dwóch zdań, absolutnie piękna

Armpower

Każda epoka ma swoją mega seksbombę, była Pola Negri, Rita Hayworth, Marilyn Monroe, Sophia Loren, Brigitte Bardot, Gina Lollobrygida, Claudia Cardinale a teraz jest Monica Bellucci.

Saddam_filmweb

Tak po prawdzie, to Monica była "naczelną seksbombą" jakieś parę lat temu. Teraz rodzą się nowe gwiazdki, ale jakoś nie widzę dla niej godnej zastępczyni... (Angelina też niestety się starzeje :( ).

Mamba667

Bo teraz modne są same szkieleciaki albo wyglądające na 14-latki.

Armpower

Bezdyskusyjnie, idealna kobieta, kształty, wdzięk, klasa... Jest boska. I cholernie kobieca...

Armpower

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

2008einstein2009

A co to za jedne ?

HRA

Dużo lepsze od niej.

Armpower

i taka jest prawda

Armpower

O tak masz 100% rację :) Uroda talent aktorski wszystko na najwyższym poziomie :) Uwielbiam ją zresztą widać to po moim avatarze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones