Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci
użytkownik usunięty
HRA

Przez tyle lat nie zapomnieli o swoich korzeniach ? Nieźle.
A już wiesz jak Cię wyszpiegowałam :-) ?

użytkownik usunięty
HRA

Czyli piją jeszcze więcej niż w Polsce? Nie wiedziałam że to możliwe w ogóle. Pamiętaj,nie można pić alkoholu :) I rzeczywiście, myslałam że tam jest tanio.
Podobno im naród jest biedniejszy tym szybciej się podzieli. Takim przykladem może być Peru które mimo, że jest dużo uboższe od Polski wyskrobało ogromną sumę na pomoc dla Haiti. Polska natomiast jako jedno z niewielu państw nie dołożyła się nic.
Ciekawe jak podróż na Ukrainę wyglądalaby dla kobiety. Wyemancypowanej polki :)

Możliwe . piją zdecydowanie więcej niż w Polsce.
Efrelku, co do Haiti to Polska pomogła. Pomogła finansowo i wysłała tam naszych ratowników.
.
"Ciekawe jak podróż na Ukrainę wyglądalaby dla kobiety. Wyemancypowanej polki :)" Tym mnie rozbawiłaś. Chyba w zbyt ciemnych barwach przedstawiłem Ci Ukrainę. Normalnie Efrelciu. To nie jest kraj arabski.
Moje znajome Ukrainki , które przyjeżdżają do Polski i trochę tu pobędą wracają na Ukraine zupełnie odmienione. Tam jest bardzo łatwo o rozwód. Widziałem już paru Ukraińców zalewających się łzami bo przepióreczka im uciekła.

HRA

I przestań mi się tu emancypować. Bardzo Cie proszę.

użytkownik usunięty
HRA

Może to ja się źle wyraziłam, gdyż jesli mężczyźni nie szanują kobiet i ja to widzę to zawsze zwracam im uwagę :-)I zawsze namawiam kobiety na porzucenie tych niegodziwych mężczyzn. Dlatego ciekawi mnie moje zetknięcie z ukraińcem tego typu:) oczywiście wiem że nie wszyscy są tacy na ukrainie :)i To samo dotyczy kobiet, je też upominam gdyż panie też czasami nie potrafia się zachowac :-)
Nic dziwnego że placzą. Takie sliczne i dobre przepióreczki to skarb.
Wybacz, Mój Księżycu ale zamierzam wyemancypować wszystkie ukrainki i arabki jakie spotkam na swojej drodze :-)

Nie znam niestety bliżej żadnej Arabki, ale jeżeli chodzi o Ukrainki to uwierz,że emancypuje je na całego. Jakby Ukraińcy wiedzieli o czym ja rozmawiam z ich kobietami to by mnie ubili.
Ale to wyjątek. Polkom już żadna emancypacja nie jet potrzebna. O nie. Absolutnie.

użytkownik usunięty
HRA

Na islandii polki są postrzegane mniej więcej tak jak ukrainki w Polsce:) uchodzimy tam za bardzo łagodne kobiety, strażniczki domowego ogniska:-) Islandki natomiast sa bardziej wyzwolone niż można sobie wyobrazić. Nawet mnie przerażały :-)
To uwazaj bo ukrainki powiedzą swoim panom do czego je namawiasz, łobuzie :)

Od kiedy mnie szpiegujesz?

użytkownik usunięty
HRA

hehe, od zawsze :-)

Póżno już sie robi. Nie wiem czy nie powinniśmy już iść do łóżka.

użytkownik usunięty
HRA

Właśnie powinniśmy, zaczynam juz pisać bez ładu i składu a to znak że jestem zmeczona

Dobra. To idę pościelić łóżko.. Wolisz od ściany?

użytkownik usunięty
HRA

Nie, tam mi za gorąco , muszę mieć przestrzeń :-)

Ok . Masz wolną rękę. Ja się dostosuje. Dobranoc
Śpij dobrze

użytkownik usunięty
HRA

Ty śpij od ściany a ja będę czytać książki :-)
Aha i jeszcze moja kotka śpi z nami żeby bylo przyzwoicie :-)
Dobranoc :-)

Jak przeczytałem swojej kotce Twój ostatni to zrobiła mi taką demolkę w domu, że jeszcze nie mogę wszystkiego ogarnąć. Nawet prześcieradło porwała.

użytkownik usunięty
HRA

Napewno wszystko ładnie pozszywasz :) Zacerujesz :)
Nerwicy się przez Ciebie nabawię. Najpierw szokujące filmy a teraz będe miała wyrzuty sumienia.

Fajny film o kotkach. I kocicach
http://www.youtube.com/watch?v=NOGr1FzBrGI

użytkownik usunięty
HRA

Ale urocze :-) Przesłodkie:) Duże drapieżne kotki , słonie, i ogólnie wszystkie zwierzątka to coś co Efrelcia kocha najbardziej na świecie :-) Niestety moja kotka dała wyraźnie do zrozumienia że nie zyczy sobie innych zwierzat oprocz niej w domu:-( Ani małych dzieci. Bobasy i moja kicia to bardzo niebezpieczne połączenie :)
Już ogarnąłeś? :)

Nie jeszcze nie. Odpuściłem. Moja kocica cały czas patrzy na mnie złowieszczo.
Żartuję .tak naprawdę to jest bardzo łagodna, ale innych kotów nie toleruje

użytkownik usunięty
HRA

A ma ochote powalczyć z innymi kotkami ? :)

Jezu, Efrela , Ty zadzioro, nie można tak zaczepiać Pana HRA.

użytkownik usunięty
OneYearInJapan78

To on mnie zawsze zaczepia :-)

Aha, jasne :P

To prawda. To ja nieustannie atakuje, a Efrel tylko dzielnie się broni.

użytkownik usunięty
HRA

Moja obrona zawsze polegnie w konfrontacji z Twoim atakiem , kociaczku.
Nie mam z Tobą szans, naprawdę :-(

To miłe co napisałaś, ale to kokieteria.
Jest zupełnie odwrotnie.

użytkownik usunięty
HRA

Dzień Dobry !
Kokieteria miała być tylko dodatkiem, ozdobą dla posta.
Byłam całkiem poważna pisząc że w rozmowach nie mam z Tobą szans.
Zawsze mnie zadziwisz.
Ale bardzo to lubię.
:)

No i do tego posta tez była pięknym dodatkiem.
Efrelku ,ja naprawdę mam kotkę. Taką prawdziwą. Cztery łapy ,ogon.długie wąchy i pełno sierści. Szara pręgowana. Dokładnie taka jak na puszkach Whiskas. Ma na imię Mrija.

HRA

Tak jeszcze wracając troszkę do Ukrainy.
http://www.youtube.com/watch?v=2890FeDSIWs&feature=related

To ukiraiński "Mam talent". Zobacz koniecznie, bo to jest naprawdę talent.

HRA

Malowane na piasku

użytkownik usunięty
HRA

Ja już widziałam niejeden filmik z Ksenią :-) Taki talent nie umknął mojej uwadze :)

Wiesz, że dziś albo wczoraj był światowy Dzień Kota ? :)

użytkownik usunięty
HRA

Napewno tęsknisz za Ukrainą, tak jak ja za Islandią

Nie tak bardzo. Troche tej Ukrainy przyjechało tutaj, wiec nie jest tak żle.
To ty Efrelku nie śpisz jeszcze?

użytkownik usunięty
HRA

Oczywiście że nie :) Czekam wciąż na Ciebie z utęsknieniem w oczach :)
Przy okazji wyśledziłam kilka Twoich ciekawych postów na filmwebie :)

Mi też Ciebie brakowało.
Znowu mnie szpiegujesz

użytkownik usunięty
HRA

No przecież pisałam Ci kochanie że jestem zawodowym szpiegiem :) Agent 007 tylko że "Blond" a nie Bond :)
P.S Jak widzę Ty też jeszcze nie śpisz :)

Przeczytałem nasza rozmowę mojej :pięknej i drogiej przyjaciółce z Ukrainy {zaznaczam: przyjaciólce}.
Przednie się ubawiła i prosiła ,żebym Ci podziękował za miłe słowa i serdecznie pozdrowił. Co też czynie.

Mówila coś jeszcze o uściskaniu Ciebie, no ale z tym to jest już problem.

użytkownik usunięty
HRA

Też ją serdecznie pozdrów i usciskaj ode mnie :) W końcu ja jej nie moge uścisnac ale Ty skoro tam jesteś to możesz prawda? I jeszcze ucaluj ją ode mnie :-) hyhy :P
Dobrze że zaznaczyłes ze to przyjaciólka , ostatnim razem jak nie zaznaczyles ze Twoja kotka to naprawde kotka , a nie partnerka to wprowadziles mnie w błąd i Pana OneYearInJapan rownież, bo przeczytalam powyższe i poniższe posty i wszytsko mi sie rozjaśnilo :)
Wiem , że jestem przebystra :P

użytkownik usunięty
HRA

Musi być piękna :) Ładne imię nadałeś swojej koteczce.
Moja "mała lwica" zwie się Sonia i kolorem nie odróżnia się od śniegu :) gdzie nie gdzie ma brązowe łatki :)

OneYearInJapan78

Można .można. HRA bardzo lubi być zaczepiany przez Efrelke.

HRA

Dobra , dobra , już ja ją znam. Też lubiłem z nią pogawędzić, tylko nasze relacje były duzo chłodniejsze niż Wasze, KOCIACZKU:) hyhy
Ale trzeba przyznac że dziewczę, umie dostarczyć emocji c'nie ?

OneYearInJapan78

Już się tak nie zapędzaj.
Po prostu milo i kulturalnie sobie gawędzimy o filmach. Jak to na filmwebie

użytkownik usunięty
HRA

Miau :)

Taką kotkę to z chęcią by poznała.
Mrrrrr

użytkownik usunięty
HRA

Ile masz jeszcze kocic? :>

Znalazłam film z rudym diablątkiem na chomikuj :) i już go mam :)

Mam tylko jedną oczywiście. Co też Ci do głowy przychodzi?

użytkownik usunięty
HRA

Jestem zazdrosna , to dlatego :-(

O kotkę ?
A gdzie Ty sobie tak gawędzisz z Panem OneYearInJapan78

użytkownik usunięty
HRA

Pan OneYearInJapan jest wielkim fanem anime tak jak ja :) Była wymiana zdań na filmwebie , ale mamy lepszy portal dla anime o nazwie tanuki.pl :)
Tylko żartowałam z tą zazdrością :)
Miej sobie tą swoją kotkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones