Monika Fronczek

5,8
695 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Fronczek

Jak dla mnie ona jest bardzo ładna, w serialu miała dość ciekawą role. Jeśli ktoś uważa podobnie jak ja prosze o wpasanie sie tutaj :) Pozdrawiam, a dla Moniki wielki buziak :**

Domino_11

Uważam podobnie, polubiłam ją ale w serialu jej już nie ma:( szkoda, wielka szkoda:(

kasienka_22

Jak nie ma?
Wczoraj statystowałem przy kręceniu nowych odcinków i była.
Ładna nie jest, każdego można odpicować, bez przesady.
Piersi małe, ledwo się jej kreacja na nich trzymała.
Zwykła dziewczyna. Nic wielkiego. Żadna aktorka.

Domino_11

mmmmm , słodziutka :) buziak dla niej ! :):):):):):):) :**********

Domino_11

No ja też się pod tym podpisuję w 100 procentach! Wiecie może gdzie jeszcze grała? Bo z wielką chęcią bym sobie na nią popatrzył:)

VisitorQ

2008 - MADE IN POLAND Obsada aktorska (ekspedientka),
2007 - PRAWO PIĘŚCI (36) w BIURO KRYMINALNE Obsada aktorska (Magdalena Krupska; w napisach nazwisko: Frączek),
2006 - ZGRANE KARTY (49), SNAJPER (50), ALCHEMICY (58) w FALA ZBRODNI Obsada aktorska (Ania),
2005 - TRENDI (204) w ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH Obsada aktorska (dziewczyna),
2005 - BRUDNA WALKA (33), FAŁSZERZE (34), RAFAEL (35), PROMIENIE ŚMIERCI (36), DZIEWCZYNA Z TAMTEGO ŚWIATA (37), ĆPUN (38), ZŁOTY PÓŁKSIĘŻYC (39), BANKIER (40), CHEMIK (41), CENA ZDRADY (42) w FALA ZBRODNI Obsada aktorska (Ania),
2004 - GNIEW BOŻY (17) w FALA ZBRODNI Obsada aktorska (tirówka; w napisach nazwisko: Frączek),

Paz_Vega

lubiła ją jako recepcjionistkę w brzuyduli

Domino_11

ładna jest :)

użytkownik usunięty
rocco_s

Niezła duuupencja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones