Monika Stefanowicz-Gabryelewicz

6,6
61 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Stefanowicz-Gabryelewicz

Jak zobaczyłem tę aktorkę w jednym z odcinków "07 Zgłoś sie" myślałem że to Agnieszka Włodarczyk była niesamowicie podobna jakby była jej matką lub siostrą.

HiFtc

Rzeczywiście, podobieństwo porażające. Widziałam dzisiaj "Dom na głowie" i prawie przez cały odcinek byłam przekonana, że najstarszą siostrę gra właśnie nastoletnia Agnieszka Włodarczyk. Tymczasem okazało się, że w Janę wcieliła się 27-letnia wówczas Monika Stefanowicz.

HiFtc

Potwierdzam mialem podobne odczucia. Nawet role byla rownie beszczelna, ale b. dobra ;).

Ciekawe co sie z nia obecnie dzieje, skonczyla przeciez studia aktorskie na PWST w Warszawie.
Chyba zajmuje sie czyms zupelnie innym?

torgm

pracowałem z nią w pewnej firmie reklamowej. Egzaltowana i głosna babeczka, ale w sumie fajna osóbka. Teraz ma chyba własną firmę. Z aktorstwem nie ma już nic wspólnego.

HiFtc

:D też sprawdziłem czy to aby nie rodzina...

Zakeri

Tak aktorka teraz wygląda http://www.sfp.org.pl/nasze-imprezy,pl,ab6a1af5adf7847.html

HiFtc

Ja właśnie oglądam ten odcinek i też sprawdzałam,hi,hi ,bo też myślałam,że to rodzina Agnieszki Włodarczyk,byłam pewna,że to matka,aż taki podobieństwo:)!!!

HiFtc

Ogladam wlasnie "Przypadki Piotra S." i az mnie zamurowało. Coś niesamowitego, tak uderzające podobieństwo.

Kornblumenbaum

Ha ha dokładnie, i ja patrzyłam na ten film, od razu zaczęłam szukać o niej wiadomości, podobieństwo ogromne :)

HiFtc

Miałem identyczne wrażenie. Poza tym świetnie zagrała w odcinku Tarnasa.

HiFtc

Do tego jeszcz Monika Brodka ... za młodu też duże podobieństwo.

HiFtc

ja to samo. po chwili refleksja, ze w 81' Agnieszka sie pewnie urodzila

HiFtc

Faktycznie, podobieństwo między 18-letnią Moniką z "Przypadków Piotra S." a Agnieszką, gdy była w podobnym wieku (np. w filmie "Sara"), jest uderzające :)

HiFtc

Dokładnie niesamowite podobieństwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones