Morgan DaviesXII

Morgana Linda Davies

6,7
1 537 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Davies
CottonCrush

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek ja myślałem że kobieta, pokazałem swojej kobiecie żeby ona powiedziała i ona stwierdziła że facet, więc w wikipedii znalazłem, tam pokazuje że to aktor i dalej jest że jest osobą transpłciową czyli może być i tym i tym kiedy chce, dziwne, ale cóż takie czasy, a tu Netflix więc wiadomo... ;)

RAVINTER

Nie jest i tym i tym tylko jest mężczyzną:) cieszę się że mogłem pomóc

Spacegirlboy

No raczej w niczym nie pomogłeś ;) Urodził się jako kobieta nazywał się wtedy Morgana Davies, w wieku 13 lat stał się osobą transpłciową i aktualnie nazywa się Morgan Davies. A tu cytat z Wikipedii "Osoby transpłciowe mogą określać się jako osoby rodzaju zarazem męskiego, jak i żeńskiego albo usytuowane w kilku miejscach w przebiegu któregokolwiek z tradycyjnych kontinuów trans-rodzajowych lub też szerzej ogarniających kontinuów, które zostały opracowane w odpowiedzi na znacznie bardziej szczegółowe badania przeprowadzone w ostatnich latach

RAVINTER

Niektóre osoby mogą mieć płeć, która nie jest określana ani jako mężczyzna, ani jako kobieta, oraz mogą identyfikować się zarówno jako mężczyzna, jak i kobieta w jednym momencie, jako inne płcie w innym czasie, jako nie mające żadnej płci lub kwestionować samą ideę istnienia tylko dwóch płci.

CottonCrush

Na pierwszy rzut oka myślałam że dzoewczyna. Mam taki sposób że jak nie wiem czy chłopak czy dziewczyna to patrzę na szyję czy ma jabłko Adama czy nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones