Morgan FreemanI

Morgan Porterfield Freeman Jr.

8,4
119 442 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Freeman

Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem, jak można sypiać z własną wnuczką? Co sądzicie na jego temat?

Ahajeczka

gdzie znalazłaś taką informację?

Natalia_Jaworska

Pisali o tym na kilku portalach, nie tylko plotkarskich.

Ahajeczka

szkoda właśnie oglądam wczoraj film z nim "Skazani na Shawshank " i wydawał się fajnych człowiekiem... Jak widać pozory mylą..

Natalia_Jaworska

Nie wiem ale możę to nie prawda.

spilperg

Po pierwsze mogę powiedzieć że piszesz głupoty bo gdyby to był prawdziwy skandal to chyba by to napisali nie na stronach plotkarskich(SAME GŁUPOTY) tylko rozmawiać o tym w takich kanałach jak CNN itd.
Po drugie strony plotkarskie i inne piszą bzdury tylko żeby mieć sensację.

spilperg

Akurat jest to prawdziwa informacja. Nie jest to wprawdzie biologiczna wnuczka (córka jego adoptowanej córki), ale sam fakt, że powinien zachować skrupuły. Istnieje przecież jakaś granica dobrego smaku...

Versinn

Taak, Wierzcie we wszystko co w internetach piszą :)

djbasstronic

dokładnie. :P

użytkownik usunięty
Versinn

Za kase to czemu nie? powiedziała mu: prześpimy się za kase? zgodził się, wiadomo

spilperg

Nie wiem jak było naprawdę, ale wiarygodność pudelków czy pomponików jest rzeczywiście żałosna

Ahajeczka

Erm, co jest złego w sypianiu z własną wnuczką(szczególnie niebiologiczną)...?

nikike

Ciekawe co byś sobie pomyślał gdyby twój dziadek/teść przespał się z twoją adoptowaną corką?

filmowy_laufer

Z adoptowanym synem to nie wiem, ale z córką to bym się obrzydził.

Ahajeczka

A czemu on jest złym człowiekiem? Może to było tylko z inicjatywy wnuczki? O ile to wgl prawda, ale wydaje mi się mało prawdopodobne, raczej o takim skandalu byłoby głośniej, w dodatku to jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie, kamery chodzą za nim wszędzie

mejbirdus

właśnie, coś za cicho o tym, pamiętam przecież co było z Allenem, jak córkę przybraną dopadł

Ahajeczka

Widziałam/czytałam dziesiątki wywiadów z nim i odniosłam wrażenie, że jest mocno...nie wiem nawet jak to określić... odjechany? :D Na pewno to dość specyficzna osoba, taki trochę dziwak, ale może żeby zostać tak dobrym aktorem z tak dużym dorobkiem trzeba być zdziwaczałym czarnoskórym mężczyzną otoczonym kilkoma skandalami :)

Ahajeczka

Ja mam pytanie, a kiedy on zaczął sypiać ze swoją wnuczką, bo jak nie dawno to jeszcze to nie jest pedofilia, bo jego wnuczka ma na pewno powyżej 19 lat, tak obliczyłem, ale mogę się mylić dlatego niech ktoś mnie poprawi jak się mylę.

Ahajeczka

przecięz Freeman to gej to jak mógłby sypiac z wnuczką ?

Ahajeczka

Woody Allen z przybraną córką się związał, która wychowywał od dziecka i co?

Ahajeczka

No ale w czym problem ?? Skrzywdzil cie tym jakos ?? albo kogos z twojego otoczenia?? Juz pomine fakt ze ona WOGOLE nie byla spokrewniona . To nauczcie sie wreszcie ze to ile kto zarabia co robi w czasie prywatnym i z kim w nim sypia !! Nie jest waszym zakichanym interesem .......

Sabcio1234

Jest to forum publiczne, tak jak Morgan jest osobą publiczną, więc mam prawo pisać o nim co chcę i pytać o co chcę. Ciebie nie dziwi fakt, że może współżyć z własną wnuczką? Okej, Twoja sprawa, szanuję to. Więc proszę, nie ingeruj w to co ja piszę i co myślę, bo każdy ma prawo mieć własne poglądy, którymi może się dzielić z innymi. Ty masz takie zdanie na ten temat, a ja takie. I koniec. Nie trzeba się unosić. :)

użytkownik usunięty
Ahajeczka

Przede wszystkim to nie jego wnuczka. (pełnoletnia)
Nie są w żaden sposób spokrewnieni.

Ahajeczka

A to ciekawe- kto Ci dał prawo pisać o osobach publicznych czy prywatnych "co chcesz"? Są granice i nazywanie kogoś, kogo nie znasz "złym człowiekiem" to dla mnie przekroczenie jednej z nich.

Ahajeczka

Może jestem typem romantyka, ale mnie przeraża jeszcze jedna rzecz. Facet rozwiódł się ze swoją drugą żoną po 26 latach małżeństwa, gdy miał 73 lata. Dla niektórych to całe życie. Ciężko mi wyobrazić sobie układanie życia na nowo w takim wieku. A ponadto to jak wykasowanie wszystkiego wstecz. Uznajcie mnie za oszołoma ale mnie to autentycznie przeraża

mayny

No cóż. Jest dobrym aktorem, ale niemądrym człowiekiem. Moim zdaniem nie zasługuje na uwielbienie, któym się cieszy.

Ahajeczka

Przerażają mnie również odpowiedzi na forum, zupełnie bezduszne w stylu czy wnuczka była pełnoletnia, czy była spokrewniona. To są detale, które odciągają uwagę od pojęcia "przyzwoitość". Także Ahajeczka, pięknie, że stoisz po stronie przyzwoitości. Trzymaj się:-)

Ahajeczka

a jak można w każdym filmie grać murzyna?

użytkownik usunięty
szarosen

Można, ludzie zawsze bronią sławnych i popularnych osób nie patrząc na to jacy są naprawdę w życiu osobistym. Szczerze to tylko ludzie i ważne że są znakomitymi aktorami co z tego że będzie mieć czyste konto skoro nawet by o nim nie słyszał bez talentu jaki ma Freeman.

Ahajeczka

Gdzieś czytałam jego wypowiedź, że to, że sypia ze swoją wnuczką to totalne bzdury. Nie wiem, jak jest naprawdę, wiec nie wnikam. Dobry z niego aktor i tyle mnie interesuje.

Ahajeczka

Nie wierze w takie idiotyczne ploty.

użytkownik usunięty
Ahajeczka

A dlaczego od razu zły? Czy ty znajdując w sobie jedną wadę, określasz siebie "jestem zła"? Człowiek jest skomplikowaną istotą, on może mieć wiele pięknych cech, ale jednoczesnie może mieć wiele słabości. Czy te słabości od razu go dyskwalifikują?

Obiektywnie nie ma w tym nic szczególnego, po prostu dziewczyna mu się spodobała i tyle. Ot, zwykła natura. Po prostu nie oparł się temu. To tak jak jeden na widok ciastka z kremem, traci rozum, i rzuca się na ciastko, choć wie, że mu zaszkodzi. Nikt nie mówi, że jest zły, po prostu jeszcze nie nabył siły, by oprzeć się swoim pragnieniom. I tyle. Człowiek codziennie tak postepuje! Po co więc wysuwać dalekosiężne wnioski? (szczególnie, że prawdziwość owej informacji jest wątpliwa. Ostatnio Onet i parę innych portali pisało, że za 20 lat będzie epoka lodowcowa na Ziemii!)

użytkownik usunięty
Ahajeczka

Tak szczerze, to uważam taki związek za coś absolutnie normalnego. (pomijam kwestię czy to jest wnuczka czy nie i jakie to ma konsekwencje). Każdy powinien się cieszyć, młoda para się żeni: http://rozrywka.dziennik.pl/artykuly/154805,morgan-freeman-ozeni-sie-z-wlasna-wn uczka.html
A dlaczego ludzie mają z tym problem? Pogratulować Morganowi i jego wybrance :) Samemu Morganowi, że ma tyle energii w sobie, żeby sprostać kolejnej partnerce. Wiek jest absolutnie względny i złudny.

Zupełnie nie rozumiem reakcji ludzi, a gdyby on miał te 78 lat, ale wyglądał na 30, jaka by była reakcja? Tak mnie ciekawi, czy to chodzi tylko o to, że "wygląda na dziadka". Dodajmy - dla ciebie, bo dla innych - niekoniecznie.

P.s. A to co napisalem w poprzednim poście, to też tylko przykład był, żeby wykazać na czym opierają się nasze osądy, bo dopiero teraz przeczytałem newsa.

Ahajeczka

Jest to absolutnie nieprawdziwa plotka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones