Muse Watson

7,4
1 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Muse Watson

co prawda gościu tam nie gra jakiejś tam mocnej roli ale lubie go, umi zagrać mądrego starego dziadka który zna się na życiu więcej niż młokosy kręcące się po naszym ukochanym więzieniu.Szkoda że ginie. :(

ElvisNysa

a w którym odcinku ginie dziadek?
jeszcze w więzieniu czy już poza murami?

magda_max89

Umiera podczas ucieczki, ale praktycznie rzecz biorąc jak jeszcze są w więzieniu.

ElvisNysa

Umiera w 21 odcinku pierwszej serii, akurat skończyłam ten odcinek. Był moją ulubiina postacią :/

ElvisNysa

On gra jedną z moich ulubionych postaci. Lubię Westmorlanda bo ma odpowiednią motywację do ucieczki.
P.S. Jak to ginie ? Gdzie i kiedy ? A córkę to chociaż zobaczy ?

NoX_4

No. Westmoreland był świetny. Ginie w czasie ucieczki. W przed ostatnim albo przed przed ostatnim odcinku pierwszej serii. Nie zobaczył córki. Chlip, chlip.

ElvisNysa

Bo mu nóż wsadzili w brzuch :(
Więc i tak by umarł ...

Najlepszy jest LJ! :p

Roksana_xD

nie nóż tylko szkło i nie wsadzili tylko jak sie prał z Bellickiem to sie nadział i sie wykrwawił:(

Salvamee

az dziwię się że na forum poświęconym serialowi o jakim mowa nikt nie wymienil d.b coopera jako ulubionej postaci serialu. jak dla mnie to bez niego nie byloy w wpierwszym sezonie tego specyficznego klimatu. troche przypomina skazani na shawshank, i chyba tekze dlatego pierwszy sezon mial najwiecej zwolennikow.

ElvisNysa

Charles odegrał czołowa postać w I sezonie PB, nawet ponury W. Miller go nie przebił!
Było mi smutno w dwóch momentach I sezonu.
Kiedy Bellick ukatrupił tą cudowną kotkę i wtedy kiedy Cooper zginął tuż przed ucieczką! :(

ElvisNysa

on był dibi kuperem serio, nie? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones