My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

Sluchajncie,mja siostra mi powiedziala,ze widziala reklame jakiegos pisemka, chyba bravo. Na tej reklamie pojawilo sie pytanie: Czy My Chemical Romance zastąpi tokio hotel?? Zatkalo mnie. Jak mozna TH porownywac to tak wspanialego zespolu!! Normalnie, to mnie obrazilo i nadal jestem w szoku!!

zgelka

Hej:) po pierwsze to wróciłam:D a po drugie to: tak ja nawet widziałam ten artykuł! jakas laska z mojej klasy miała to bravo i jej to wyrwałam i jak pokazałam to moim znajomym to o mało nie zemdleli<lol2> Jka można porównywac MCR do jakiegoś debilnego TH. Przeciesz TH nie mozna nazwać naewt muzyką! I jeszcze Gerarda porównywać do (De)Billa z TH! No osrry! przesaeda! Fakt że ostatniuo byłam zła na Gerrego Waya za to ze zcioł te swoje piękne czarne włosy! Ale to wkońcu jego sprawa! Moze mu odrosna:D Pomimo wszystko uwielbiam dalej MCR. A ich nowa płyta jest boska:D Cudo!!! Ja nie wiem chyba napiszę do tego bravo i ich zjadę. Tylko najpierw zbiore podpisy od wszystkich fanów którzy tak jak ja uważają że to jest okropne porównywac MCR do TH;/;/;/

użytkownik usunięty
Zuza_5

ehh to bravo :// gratulacje dla osob ktore to czytaja napewno w towarzystkie blyskaja wiedza i znajomoscia dobrej muzyki :))

hmm to przesada , takie porownanie ://

pozdro

Zuza_5

DOKLADNIE !!!!
nic dodac nic ujac

ale nie moge pojac dlaczego przejmujecie sie tak durna gazeta jak
BRAWO
czy oni napisali tam kiedys cos madrego ??
(nie wiem bo zawsze szkoda mi bylo kasy na te smieci )
wracajac do tematu
My Chemical Romance to swietny zespol
a TH to smira :/
aha powiec mi jak bedziesz zbierac podpisy :P

zgelka

dokładnie ;/ nawet tam pisało że Gerard maluje nawet oczy jak Bill!! chyba ten pedał jak Gerard ;/ większej obrazy dla MCR nie mogli dać ;/
dla nich to na pewno też upokarzające ;p

Annarchia

Ciekawe, jaką mialby Gerard minę jakby sie o tym dowiedzial:)) Mam nadzieje, ze o tym nie slyszeli

zgelka

taa potem by mieli napewno jakieś wyrzuty ;/

ale mnie to dobiło

"Gerard nawet maluje oczy jak Bill!" to okropne :

Annarchia

Ogólnie te wszystkie denne gazetki, które mydlą oczy głupim nastolatkom są do dupy!
Jak można porównywać TAKI ZESPÓŁ, do jakiegoś wymysłu faceta, któremu zachciało się pieniędzy, więc wypromował kilkoro głupków którzy wyglądają jak kobiety.
My Chemical Romance istnieją już kilka lat i zasłynęli TALENTEM, nie wyglądem

_bateman

Tylko jak mozna bylo napisać, ze Chemical jest nowym zespołem po TH?? Pamiętam jak sie kłóciłam ze znajomymi, że ten Bill i to w dredach, to dziewczyny.... Przeciez to dzieci!! Porownywac ich do takich mężczyzn jak MHR(do ktorych kazdy ma prawo czasem powzdychac:D)
No nic... mam nadzieje, ze KAZDY zrozumie o co mi chodzi:)
Pozdrawiam Was FANI MCR

zgelka

dzieki tez pozdrawiam :P

to co pisze wytwornia dla TH nie mozna porownywac do muzyki alternatywnej bo to pop

zgelka

Toż to skandal!!!!!! Jak można porównywać te "dzieci" z TH do tych wspaniałych facetów z MCR (uwielbiam Franka I Gee, zresztą wszystkich)!!!??? Brawo to po prostu debilna gazeta szukająca łatwego tematu! A teraz przesadzili!

Pozdrowienia dla wszystkich fanów MCR!!!;-)

zgelka

No własnie, tak jak napisała Sayuri, przecież MCR powstało kilka lat przed TH... :/ Chłopaki(z MCR, nie z TH:P) mają swój niepowtarzalny styl, nie muszą (na szczęście)wzorować się na takim badziewiu jak Tokio Hotel... To po prostu żałosne... Redaktorzy tej gazety mogliby chociaż sprawdzić kilka najważniejszych faktów, bo chyba na każdej stronie o MCR jest napisane, że zespół założył Gerard tuż po tragedii z 11. września 2001r... A jak większośc wie, TH powstało kilka lat później, więc ludzie z Braco nie mają prawa wypisywać takich rzeczy... :/
Wogóle jak komuś mogło przyjść do głowy, że faceci po dwudziestce (lub koło trzydziestki:D) będą brać przykład z kilkunastoletnich... hmm... no cóż, tego czegoś chyba nie można nazwać chłopakami...
No, w każdym razie, ja też mam nadzięję, że MCR nigdy nie dowiedzą się o tym artykule;]

Lailea

hehehe a jestem ciekawa czy chłopaki z MCR wogóle wiedzą że istnieje coś takiego jak Tokio Hotel, przecież oni nie są znani w ameryce.
No a nasze bravo jak zwykle wspaniale sie spisało...

- co do makijażu to jakby tu ktoś miał po kimś małpowac to już Bill po Gee, a pozatym Gee ma ładniejszy makijaż, taki jak przystało na malującego sie faceta :D a Bill maluje sie jak kobieta więc...

- Skoro bravo dowiedziało się o istnieniu MCR dopiero kiedy wydali "The Black Parade" to im gratuluje naprawde,
-denerwuje mnie Bravo że chce sobie zrobić z My Chemical Romance nowy zespół dla "szalonych nastolatek"

Pozdrawiam wszystkich fanów MY CHEMICAL ROMANCE :D

zgelka

No to jest poprostu chamskie żeby taka gazeta pisała takie rzeczy, jak wogóle można MCR porównywać do tych szwabów th, to skandal, niech ktoś napisze do tej gazety pare słów żeby się opamiętali!!!

użytkownik usunięty
zgelka

Nie rozumiem ? Czemu z gory zakładacie ,ze Bill małpuje od Gerarda ? Maluje się bo chce a nie by wyglądać jak jakiś inny wokalista. Ja TH bardzo lubię tak jak My chemical romance . Uważam , że TH mają ładne piosenki . A to , ze słyszeliscie tylko Schrei i z tego powodu uważacie , ze TH to pedały , gówno czy cos jeszcze to już wasz problem . Ja ich bardzo lubie . A tym co kierują sie tylko jedną piosenką i wygladem radzę wiecej sie dowiedziec o chłopakach z TH i posłuchać innych piosenek , zamiast wyzywać . Pozdrawiam ;]

Wiesz, słyszałam całą płytę Tokio Hotel (i Schrei i Zimmer coś tam). Słuchałam z ciekawości, chciałam zobaczyć czym wszyscy się tak zachwycają, a jednocześnie krytykują.
No i mimo tego nadal sądzę, że to tylko gnojki. Muzykę mają przecietną, bez żadnego większego polotu. Niemiecki to okropny język, a wokalista ma głos jakby na siłę próbował się wysrać.
Słuchają ich w większej mierze tylko nastolatki, które o muzyce pojęcia zbytniego nie mają, za to uwielbiają wpatrywać się w plakaciki, których wszędzie pełno.
Bill maluje się, by wyglądać jak inny wokalista? No to nowością nie jest, trzydzieści lat temu robili podobnie. Nie mam nic do niego, ale jego styl jest kobiecy jak dla mnie.
Uwierz, dziewczynko, gdybyś go nie znała i spotkała gdzieś na ulicy, to albo nie zwróciłabyś na niego uwagi, albo wyzwałabyś go od pedała.

ps. Te ich 'spring nicht' o ile się nie myle, to istna kopia Goo Goo Dolls i 'Iris'.

użytkownik usunięty
_bateman

Do Sayuri . Wiesz co ci powiem? Ja nie wyzywam od pedałów wszystkich , których spotkam na ulicy , wzorując się wyglądem . I tym jak się malują . Ty pewnie tak , bo mnie nie interesuje to jak człowiek wygląda czy jak się maluje , ale to co ma w sobie i jak się zachowuje . A czy płyta sie podoba czy nie zależy od gustu . Widocznie tak bardzo przeszkadza ci , jak ty to nazwałaś, "Kobiecy" wygląd i styl Billa , że nie zauważasz jego talentu i mądrego zdania . Moim zdaniem piosenki mają cool . Bardzo dobre. Jeżeli sądzisz , że to gnojki to widocznie ty nie znasz się na muzyce .

PS:Co ma wspólnego to czy niemiecki jest okropny . Rozmawiamy chyba o muzyce .

Wiesz, co ja Ci powiem? To Ty nie znasz się na muzyce, skoro twierdzisz, że chłopcy z TH są utalentowani. Ich muzyka jest typowym przykładem papki tworzonej dla nastolatek, święcie przekonanych o tym, że to niby jest "ostra muza dla zwariowanych -nastek" ( kocham to ich określenie : "pancurki"...). A co do Billa faktem jest, że wygląda jak pajac. Nie obrażaj się za te słowa, ale tak właśnie jest. Tak samo jak to, że jego "styl" jest kobiecy- znam wielu ludzi, którzy mylili go z dziewczyną.
Bez sensu jest porównywanie tego zespoliku do prawdziwych rockowych kapel- za 10 lat nikt nie będzie pamiętał o Tokio Hotel, w przeciwieństwie do chociażby My Chemical Romance.
Pozdrawiam, Ms Ramone ( piszę z profilu brata :) )

zgelka

Nikt nie napisał, że Bill wzoruje się na Gerardzie... Przecież Bill maluje oczy... No cóż, w bardzo damski sposób, jeśli wiecie o co mi chodzi:)
Co do ich muzyki... Żadna rewelacja... przeciętny popowy zespół... Nie chce być uznana za rasistke, czy coś, ale ja po prostu nie znosze języka niemieckiego i dlatego nie mogłabym ich słuchać;/ Nie wiem skąd mam takie uprzedzenia, no ale... :P

zgelka

'PS:Co ma wspólnego to czy niemiecki jest okropny . Rozmawiamy chyba o muzyce .'

No ale przecież muzyka to nie tylko dźwięki wydawane przez instrumenty, ale też wokal. Tak więc jeśli ktoś nie lubi niemieckiego języka, nie polubi Tokio Hotel. Koniec kropka.

A w ogóle co to za temat?? Z Gerarda przeszłyśmy na Billa, a więc może teraz ktoś dyskretnie wplecie tutaj Paris Hilton?? :P

użytkownik usunięty
Lailea


Ty chyba nie wiesz o czym tu jest mowa . Temat był o porównaniu TH do My Chemical Romance . Nie wiem czy wiesz , ale Bill jest wokalistą TH . Więc o co chodzi???????? Jak ktoś ma ładny głos to nawet w "okropnym" języku ładnie zaśpiewa . Więc nie mow , ze nie da się lubić TH jak się nie lubi niemieckiego . Sama powiedziałaś ,ze muzyka to też wokal , a Bill jest dobrym wokalistą .

zgelka

No dobra mój błąd;] Fakt, temat o TH był od samego początku.
Każdy ma inny gust, dla mnie Bill nie jest dobrym wokalistą, ale o to już wole sie z Tobą nie kłócić...
Ja nie lubie języka niemieckiego i nie podoba mi się żaden niemiecki zespół.
'Jak ktoś ma ładny głos to nawet w "okropnym" języku ładnie zaśpiewa'
No z tym nie moge sie zgodzić. No bo jeśli ktoś nie lubi języka niemieckiego, tego charakterystycznego akcentu, nie spodoba mu się wokal żadnego artysty, który śpiewa w tym języku. No bo przecież w zależności od języka i akcentu, głos brzmi całkowicie inaczej.

Dobra, możemy już skończyć ten temat?? Wole nie pisać o innych zespołach na forum o My Chemical Romance... A więc żegnam.

użytkownik usunięty
Lailea

No ja jednak trzymam się swojego zdania co do języka i wokalu . No ale każdy ma inny gust :P . Pozdrawiam!

Ja tam też myśle że ak komuś się nie podoba ten niemiecki język to nie spodobaja się mu piosenki, nawet gdyby wokalista miał niewiem jaki piękny głos. Mi tam sie podobaą najbardziej piosenki angielskie oczywiśćie najbardziej MCR, oni poprostu mają talent, każdy w tym zespole ;) Pozdro!!! :*

Patrycja_9

Ja osobiście mam uraz do niemieckiego, przez moją panią z podstawówki. Bo to zła kobieta była :P

_bateman

Ach, i jeszcze jedno do dziewczyny, która tak zawzięcie broni Billa :)
Racja, może trochę mnie poniosło, że zaczęłam ich wyzywać. Przepraszam :P Aczkolwiek, patrząc na to wszystko ze strony muzycznej, TH nie są dla mnie czymś specjalnym. Wsłuchując się w którąś z ich piosenek, dokładniej w bas, to odkryłam, że za skomplikowane to to nie jest. Podobnie z gitarą, na perkusji się nie znam :), tym bardziej na niemieckim, a tłumaczeń tekstów nie widziałam. No po prostu nie są jacyś wybitnie zdolni :) ale kto jest.. W dobie obróbek komputerowej talentów to ze świecą szukać.
anyWay, zaprzestańmy tej słownej bitwy, wszyscy razem. xD

zgelka

ja tam nie jestem jakąś megafanką My Chemical Romance, ale uwielbiam ten zespół:) Ich piosenki, po prostu zwalają z nóg (TH zwala z nóg w negatywnym tego słowa znaczeniu:/) Jak można porówać MCR do TH?? Bez przesady!!! no ludzie!! GDybym tylko mogła, podpisałabym tą listę fanów MCR, bo gazetka przegięła:/ A tak poza tym, to nigdy nie uważałam Brawo jako super gazetę, bo zawsze krytykowała dobrych aktorów i zespoły muzyczne:/
Pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
whatsernameGD

YYyyyyyy.... bez przesady . Gazeta zwyczajnie szanuje też fanów TH (co nie można powiedzieć o tobie i niektórych wypowiadających się tu osobach) więc na pewno nie przegięła . Nie wiem co takiego fajnego jest w muzyce MCR czego nie ma w TH . A wy chyba trochę przesadzacie....

Ok wyliczam czemu MCR jest lepsze niż TH:
1. NIe są 17 letnimi gnojkami tylko dorosłymi facetami.
2. Nie wyglądają jak baby.
3. NIe malują się .
4. Nie śpiewają po niemiecku. (jezyk wyjątkowo nienadający się do śpiewania głównie dla tego ,że brzmi strasznie arogancko i brzydko, a nie o to w rocku chodzi)
5. Mają super teksty (czego trudno sie doszukać w TH).
6. Mają zarypiste brzmienie (Prawie jak GD), a TH to brzękot jakiś.
7. Nie ubieraja się jak TH ,czyli nie robią z siebie na siłę rockowych gości. (pod tym względem są prawie tacy zami jak GD).
8. Nie trzymają mikrofonu jak jakieś nie wiem co. Tylko po ludzku.
9. Nie muszą się wysilać (wypluwać wątroby) ,żeby zaśpiewać wyżej lub zaśpiewać po prostu drąc mordę xD
10. W ich wykonaniu darcie mordy i śpiewanie wyżej niż normalnie całkowicie wychodzi czego nie można powiedzieć o TH.

Bravo to debiilna gazeta ktorą kupiję tylko jeśli jest sezon na PzK w innym przypadku omijam szerokim łukiem.

Porownanie MCR ,GD, The Rasmus ,albo innych świetnie grających zespołow do TH jest szczerą zniewagą i chętnie bym komuś obiła mordę za ten artykuł.

Nie wiem czym moje rowieśniczki się tak podniecają jeśli chodzi o TH ,że aż piszą po rękach "Kocham Billa". To jakieś nie normalne jest... NIech mi fanki TH podadzą 5 przykładów podobieństwa między MCR a TH ( może i między TH i GD jeśli możecie ,bo ktoś mi powiedział ,że TH i GD to prawie to samo). Moim zdaniem nie ma ani jednego, ale jeśli jest inaczej to droga wolna xD

Poza tym TH w ogole nie brzmi jak dobry rock ani jak muzyka alternatywna ( w ogole nie brzmi jak muzyka nawiasem mowiąc) to jest raczej pop (na siłę można powiedzieć ,że łamany z malutką nutką rocka lub alternatywy...)

użytkownik usunięty
Kentucky_2

1. Nie wiem ile masz lat , ale jeżeli więcej niż 17 to uważasz , że jak tyle miałaś to byłaś gnojkiem?
2.To , że wyglądają jak baby to twoje zdanie ( co prawda bez sensowne)
3.Niezła z ciebie fanka skoro nie wiesz , że Gerard się maluje . Phi!
4.Twój problem , ze nie podoba ci się niemiecki . Widac masz baaaaardzo wielki uraz.
5.Skoro nie podoba ci się niemiecki i się go nie uczysz , to trudno żebyś rozumiała taksty TH i może nie wiesz , ale TH śpiewają też po angielsku.
6.Nie powiedziałabym"brzękot jakiś" bo to pasuje do pięciolatka .
7.Czemu uważasz , że robią z siebie na siłę rockowych kolesi? Ile fot widziałaś? Ubierają się oryginalnie , więc trudno się doszukać kogoś podobnie wyglądającego .Nie mam nic do MCR ale nie jeden zaspół nosił już takie słynne "wdzianka" .
8.Moze tak mu wygodniej . Co to ma do muzyki?
9.Czemu tak twierdzisz? A co do darcia się , Gerard też się trochę drze np. w "I'm Not Okay".
10.Nie wiem co twoim zdaniem znaczy "normalne darcie mordy" każdy się drze na swój sposów i to jest właśnie fajne ,bo ciekawe .

użytkownik usunięty
Kentucky_2

1.Nie wiem ile masz lat . Ale jak bedziesz miała 17 albo moze jak miałaś to też byłaś lub będziesz gnojkiem?
2.To , że wyglądają jak baby to twoje zdanie ( co prawda bez sensowne)
3.Niezła z ciebie fanka skoro nie wiesz , że Gerard się maluje . Ph1.
4.Twój problem , ze nie podoba ci się niemiecki . Widac masz baaaaardzo wielki uraz.
5.Skoro nie podoba ci się niemiecki i się go nie uczysz , to trudno żebyś rozumiała taksty TH i może nie wiesz , ale TH śpiewają też po angielsku.
6.Nie powiedziałabym"brzękot jakiś" bo to pasuje do pięciolatka .
7.Czemu uważasz , że robią z siebie na siłę rockowych kolesi? Ile fot widziałaś? Ubierają się oryginalnie , więc trudno się doszukać kogoś podobnie wyglądającego .Nie mam nic do MCR ale nie jeden zaspół nosił już takie słynne "wdzianka" .
8.Moze tak mu wygodniej . Co to ma do muzyki?
9.Czemu tak twierdzisz? A co do darcia się , Gerard też się trochę drze np. w "I'm Not Okay".
10.Nie wiem co twoim zdaniem znaczy "normalne darcie mordy" każdy się drze na swój sposów i to jest właśnie fajne ,bo ciekawe.

TO JA NAPISAŁAM TEN POST OD MEA TYLKO , ŻE PRZEZ PRZYPADEK NIE Z MOJEGO KONTA . SORKA.

zgelka

Hmm, MCR się malują.
Tylko nie w damski sposób, jak to robi Bill.

Bez obrazy, of course:PP

użytkownik usunięty
Lailea

Damski sposób? A co? Malowanie oczu na czerwono jest męskie?

zgelka

klarissa35, jeżeli uważasz, że "wokal" Billa jest dobry to się grubo mylisz. Śpiewa okropnie, a po angielsku to już nawet nie wspomnę. Muzykę mają dziecinną i ten "gitarzysta" to istna masakra , jeżeli to wogóle można nazwać muzyką. Co do wyglądu Billa, to mi to nie przeszkadza, że się maluje. Jak to lubi to niech się maluje, nikt mu przecież nie zabronii. Ale co do wokalu i muzyki to jest to poprostu dziecinada.

Velvet_Crotch

Tokio Hotel? Co to jest Tokio Hotel?
A, klarissa35 - to twoja podobizna na tym zdjęciu? Nieźle wyglądasz ;P;P:P
Nie, no, poważnie - zgadzam się z marcelkepinsky.

Bill się maluje i Gee się maluje. Cóż, każdy w odmienny sposób, to też warto zaznaczyć. Ale co do śpiewania, nie ma zmiłuj - Gerard rządzi! Heh, image to oni też mają różny. Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcia Billa, to się zastanawiałam "Hehe, ciekawe jak ta laska w zespole śpiewa?". Bywał u mnie w klasie okres przejściowy, kiedy laski podkochiwały sie w Billu, w tym jego bracie... No cóż, miłość jest ŚLEPA!
Nie obrażając nikogo, TH to totalny niewypał... Ale okay, nie czepiam się... Ale wiecie co, dobrze, że mnie teraz mój brat trzyma, bo bym chyba z krzesła spadła, jak czytałam wypowiedzi poszczególnych osób, których nie będę wymieniać z nicku/nicka. Licho ich tam wie, jak to się pisze...

P.S. Dla odmiany posłuchajcie sobie Tool, Dream Theater, Korna albo Ozzy'ego Osbourn'a. Poleca interia.pl ;P Chociaż moim skromnym zdaniem nic nie zastąpi MCR.

Pozdro dla wszystkich fanów MCR, a dla wielbicieli TH życzenia szybkiego powrotu do zdrowia! :*:*:*:*

użytkownik usunięty
Velvet_Crotch

Jeżeli chodzi Ci tylko o wokal to czemu się tak czepiasz? To że Twoim zdaniem mają"dziecinną" muzykę to twój problem i twoje zdanie . Więc nie mów mi , że się mylę czy coś;]A co do Victorii nie chce mi się odpowiadać na tak idiotyczny komentarz:\

zgelka

Ja żadnego problemu nie mam, ty widocznie masz uważając, że mają fajną "muzykę". Nie dość, że sami nie mogą wymyślić czegoś swojego, to jeszcze ściągają z innych. Przykład to piosenka TH "Spring Nicht" to istna kopia piosenki The Rasmus "Not Like The Other Girls". Toma wogóle nie mozna nazwać gitarzystą. Tak na gitarze to umie grać prawie każdy. MCR 4 Ever!!

Velvet_Crotch

Buahahahah czekaj , czekaj bo się pogubiłam styl ściągneli , makijaż ściągneli , muzykę ściągneli . Może oskarżymy ich o plagiat. Co jeszcze zmałpowali? Może fryzurę ? Wybacz ale śmiać się chce. Ale ludzie mają wyobraźnię.

użytkownik usunięty
bloodmary

Buahahahah czekaj , czekaj bo się pogubiłam styl ściągneli , makijaż ściągneli , muzykę ściągneli . Może oskarżymy ich o plagiat. Co jeszcze zmałpowali? Może fryzurę ? Wybacz ale śmiać się chce. Ale ludzie mają wyobraźnię.


ZNÓW NAPISAŁAM NIE Z TEGO KONTA. RRRRR.

zgelka

jeżeli mi nie wieżysz to sama się przekonaj. Istna kopia!!! Nie bez powodu TH nazwali mniejszymi wersjami The Rasmus niestety TH nie dorasta im nawet do małego palca u nogi :D

użytkownik usunięty
Velvet_Crotch

Tak się składa , że słyszałam . Bez przesady . To tylko krótki fragment na początku . Wiesz ile jest takich samych tekstów? Nie mówiąc juz o muzyce. Ale skoro uważasz , że to "istna kopia" to twoja sprawa . Jak można w ogóle ich porównywać . Nie uważam , ze wszyscy co nie lubią TH są zazdrośni bo to śmieszne , ale czasem lepiej się dwa razy zastanowić zanim się coś napisze , bo jeszcze żaden antyfan nie powiedzial normalnie , konkretnie i bez wyzwisk dlaczego nie lubi TH , a to świadczy o wychowaniu i kulturze osobistej . To tyle ode mnie na ten temat.

Za co normalnie nie lubię TH? Za krzywe mordy, za gacie z krokiem w kolanach, za skrzypiące wycie przypominające zgrzytanie ostrzem po blasze, za fryz żywcem po spotkaniu z kontaktem, za to, że Bill wygląda jak żywy trup i za to, że nawet gej by nie chciał mieć z nimi nic wspólnego! Zadowolona?

zgelka

a za co ty ich tak lubisz?? przecież oni nie mają za grosz talentu!! Bill nie umie śpiewać, raczej wyje, Tom tutaj przemilcze bo to istna masakra, Ten basista też proste chwyty, i perkusja także pozostawia wiele do życzenia. Jedynym plusem jaki dostrzegam w TH to niektore teksty ktore pisze Bill. A co do porownywania TH i TR to nie ja to wymyslilem, tylko o tym sie mowi sie wszedzie. Jest taki program w niemczech Olivera Pochera i gdy gośćmi byli TR to powiedział do Lauriego, ze TH do wasze pomniejszone wersje.

użytkownik usunięty
Velvet_Crotch

Ludzie! Czy wy nie macie się o co się kłócić? Jeden lubi lody truskawkowe, inny czekoladowe. Jeden lubi herbatę, drugi kawę. Jeden lubi My Chemical Romance, drugi Tokio Hotel. Nie przekonacie się nawzajem do muzyki, której nie lubicie. Nie macie innych zajęć, tylko krytykowanie siebie nawzajem? Ja lubię MCR, ale nie muszę z tego powodu wyzywać innych zespołów, bo nie podoba mi się ich muza. Ludzie słuchają Britney Spears i Paris Hilton. To świetnie, jeśli mają z tego radochę.Co mnie to obchodzi? Mam podejść do fana wyżej wymienionych pań i powiedzieć "Ich muzyka to wielkie g**no. Nie słuchaj tego badziewia."? Po co? Przecież on i tak nie zmieni zdania. Zachowujecie się jak banda 5-latków. Skąd w was tyle jadu? Jedźcie do lasu i wykrzyczcie się. Albo nie. Zwierzęta nie zasługują na to ,żeby słuchać głupot, które tu piszecie.

użytkownik usunięty
zgelka

Obydwa zespoły są chujate więc jaka, do k*rwy nędzy, różnica...
Swoją drogą Bravo też jest chujate...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones