My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

Dlaczego Kasabian krytykuje MCR? Słyszałam o tym w radiu, ale bez żadnych szczegółów, więc jestem ciekawa, o co chodzi tym razem. Może to tylko zazdrość? Buziaczki:*

alea

Możliwe, że zazdrość, albo tak jak w przypadku Mansona - chęć rozgłosu nowej płyty :P
Ktoś tam z Kasabian powiedział, że MCR grają nudną muzykę i wyglądają jak clowny (czy jak to się pisze xD), a Gerard zripostował to tym, ze gdy spotka tego-kogoś to mu przywali haha xD
I to tyle, co wiem, a poza tym sprawa już chyba nieważna bo sprzed ok. trzech miesięcy:)

_bateman

Aa to bardzo inteligentna riposta. Zresztą Kasabian jest znany z takich numerów i tym razem całkowicie się z nimi zgadzam.

użytkownik usunięty
ExOblivione

kasabian maja takie podobne stroje do mcr pewnie sami wszystko od nich zzynaja a ogolnie ich piosenki sa nudne takie kazda na jedno kopyto a keiser chiefs czy jakos tak tez maja cos do mcr ale oni wszyscy zazdrosni

Hahaha !!!
"kasabian maja takie podobne stroje do mcr pewnie sami wszystko od nich zzynaja" - Człowieku ! Kasabian gra, brit-pop, rock alternatywny. A "MCR", jeden z najgorszych zespołów, jakie znam gra, pseudo-muzyke, dla pseudo-emo. Koniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones