My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

Muszę przyznać,że dopiero wczoraj odkryłam ten zespół:P,ale już ich strasznie pokochałam:P:)nie niemogę żyć bez "Heleny"i"I'm not ok":)boski zespół...zaraz po Dżemie:)pozdrawiam:):P

tcshiri

tak samo jak ja ;) tyle ze ja ich slucham juz od roku ;))

MaDzIuS

Ja nie moge żyć be 'heleny' i 'demolition lovers' ;) Pozdrawiam;)

Miyu67

i'm not okey tez fajne ..a teraz bedzie ich nowa plytaaa

MaDzIuS

mi tez sie najbardziej Helena podoba znacyz piosenka Helena :P

tcshiri

Uwielbiam ten zespół jak ktoś chce to prześle ich nieopublikowane piosenki na maila pzdr dla fanów, najlepsze to demolition lovers, helena , the gost of you, i'm not ok, to the end:)

Anka_mcr

Uwielbiam My Chemical Romance... to mój ulubiony zespół... zaraz po Evanescence :D. Najczęściej słucham ''Welcome To The Black Parade'' i "I'm Not Okay".

tcshiri

u mnie było podobnie i też zaczęło się od Heleny(to było jakieś 2 latka temu i do tej pory mi nie przeszło)
i przyznam szerze że zaatakowali mnie swoją muzyką,naprawdę świetni ludzie,a szczególnie Gee:)Polecam tak przy okazji krążek The Black Parade(stary troszkę,ale zarąbisty)

kiemikalgirl

The Black Parade stary?!?! Dziewczynko! Ta płyta ma ledwo dwa lata! Jest jeszcze całkiem świeża! Stary, to może być Master of Puppets, albo Kill 'em all! Ludzie, ja wiem, że jak kto ś słucha tekno, tekno, to 'hit', który był lansowany 2 te wakacje jest już nienormalnie stary i w ogóle obciach mieć go na telefonie jeszcze, a co dopiero słuchać, ale... My tu nie mówimy o techno, tylko o muzyce.. Ludzie.. Co się dzieje z tymi ludźmi w tym XXI wieku?.

GoogleCyc

sorry bardzo ale nie rozumiem tej odpowiedzi.Po pierwsze-nie jestem dziewczynką,bo może się okazać,że jestem starsza od ciebie;*A że powiedziałam,że Black Parade jest troszkę stara to już nie na tym kończy się świat,chciałam tylko zasugerować,że powolutku idzie w zapomnienie.(oczekiwanie na nowy krążek np.)A co do techno to nie ma o czym mówić-po prostu gówno,dno i wodorosty!I to na tyle jak na razie.

tcshiri

ojej dopiero kilka dni ich słuchasz, no ale zawsze kiedyś trzeba zacząć xpp...ja nie moge bez tych świrów żyć od dobrych kilku lat <3333

tcshiri

To tak jak ja! Co prawda, ja ich uwielbiam od półtora tygodnia(musiałam parę razy ich posłuchać, żeby się przekonać) i też zaczęłam od "Heleny" i "I'm Not Okay". "Helena" trochę mi się niestety już znudziła, ale na początku to mnie naprawdę zachwyciła, zwłaszcza teledysk. Prawdę mówiąc strasznie mi się nie podoba ich nowy "imidż", ale co tam: MCR rulez!! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones