My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

Jeszcze dobrze nie dotarł do nas nowy klip MCR "Teenagers", a ja się już spotkałam z informacją, że następnym singlem będzie "Sleep" Czy ktoś coś wie na ten temat?
I jeszcze jedno. Czy kogoś jeszcze wkurza, tak jak mnie, wyciszenie wszystkich problematycznych słów z klipu "Teenagers"? Jak dla mnie, to kompletna głupota. Pozdrowionka:*

alea

No mnie też wkurza ta debilna cenzura, wrrr! ;]
Ano też słyszałam, że teraz ma być 'Sleep'... Poczekamy, zobaczymy...
No i jeśli teraz zostanie wydany singiel 'Teenagers', pewnie będą też jakieś nowe piosenki, przynajmniej jedna. Nie mogę się doczekać:D
Piszcie, jeśli będziecie coś wiedziały!!!

alea

jeżeli macie dobre informacje, że następnym singlem będzie "Sleep" to było by świetnie. Mam nadzieję, że nie im wyjdzie teledysk, bo w przypadku "Teenagers" to jest kicha. Zresztą "T" to chyba najsłabszy punkt płyty TBP. Takie jest moje odczucie.

alea

bardzo fajna piosenka jedna z moich ulubinych ;] ciesze sie ze maja do teenagers teledysk :]

PunKx_X

Tekst jest bardzo mądry, jak dla mnie. Znają się na życiu. Jeśli nie rozumiecie, to zobaczcie na stronie z tłumaczeniami :) Teledysk boski, najlepsze jak Frank się "załamuje". I Gerard mówi "All together now!".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones