My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

W polsce

użytkownik usunięty

Czy ja dobrze widze chodzą plotki że 22 sierpnia tego roku mcr zagra w polsce dokładnie w katowicach tak bliziutko A ja pewnie nie pojade mam nadzieje ze będzie inaczje patrzcie na to
http://panther3.last.fm/storable/eventposter/196162/908384391/original.png

Ja bym chciała żeby w kilku miastach zagrali, bo katowice to wciąż troche daleko, żeby chociaż w gdańsku, to są takie ziomki to może zagrają w chociaż 3 albo 5 miastach, jak a bym chciała, tam bym chyba im na scene wskoczyła :)(:

użytkownik usunięty
Patrycja_9

jest w polsce tego wszytscy chcieli ale wiadomo zawsze chce sie więcej nigdy nie dogodzisz ja tez nie mam zbyt blisko ok 7 godz drogi ale jak mi sie uda moze pojade choziaz wątpie

Eh, przykro mi, ale musze to zrobić...:( Przyjrzyjcie się plakatowi... Jest napisane Katowowice... A więc to jedna wielka sciema...
Ja tam bym się cieszyła, gdyby w ogóle zagrali w Polsce, dla nich mogłabym jechać nawet te kilkanaście godzin do Spodka:P No ale, to się niestety nei wydarzy... :(

użytkownik usunięty
Lailea

właśnie byłam na ich stronie i było kiedys pokazane ze zagrają w katowicach a teraz nie pokazują tylko daja koncerty do 8 sierpnia

No to może jednak sie uda... <za króóóóóóóóótki>:P

noooo to juz nie wiem jak to bedzie
po przeczytaniu waszych wypowiedzi :| no niewazne ;)
ale jakby co juz zaczne zbierac na bilet ;)

Coś mi się zdaje, że obejdziemy się smakiem...
Właśnie byłam na stronie My Chemical Romance i przejrzałam całą trasę do września tego roku. Nie ma tam nigdzie Polski, a 22. 08. 2007 r. grają tu (oto wycinek):
Clarkston, MI, DTE Energy Music Theatre - Projekt Revolution with Linkin Park, Taking Back Sunday, HIM and more

Tak więc możemy przestać zbierać na bilety... A już mi się taka pokaźna sumka uzbierała ;(
No cóż, może kiedy indziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones