My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

Ludzie !
Czym, Wy sie tak zachwycacie ? Ci ludzie mają 0 talentu a, wokal to już naprawdę porażka. Niedość, że wyglądają jak 1/32 dupy zza krzaka, to jeszcze grają jak niedorozwinięci. Dobra, niech sobie tam istnieję i grają swoją pseudo-muzyke. Ale, ku*** wara od cover-ów!!! Bo, to co zrobili z "Song 2", Blur-a, to... tak, to beznadziejnie zrobili, że nawet na to słowa, nie znalazłem.

KenUnkle

każdy lubi inną muzykę.
ja w ich twórczości kocham ich teatralność, czasem nawet groteskowość, ich poetyckie teksty, wokal Gerarda, to, jak zachowują się na scenie... jeden z zespołów których słucham od dawna i NIGDY mi się nie znudzi.

KenUnkle

Niektórzy lubią Dodę, niektórzy lubią Blur (o którym, szczerze mówiąc, pierwsze słyszę), niektórzy będą woleli ów "1/32 dupy zza krzaka" tudzież "niedorozwinięci" tudzież "pseudo-muzycy". Jak frustracje, to przynajmniej nie tutaj ;)
A jak już koniecznie musisz wylewać swoje żale, to przynajmniej bym cię prosiła o wyjaśnienie tej wymyślnej metafory: "1/32 dupy zza krzaka", bo niektóre słabe łepki filmwebu mają problem ze zrozumieniem ów wyrażenia :]
"tak, to beznadziejnie zrobili, że nawet na to słowa, nie znalazłem." - proponuję "1/8 dupy spod drzewa"
A, 'nie dość' piszemy oddzielnie.

KenUnkle

A ja powiem tyle: O gustach się nie dyskutuje. Dziękuję za uwagę.

KenUnkle

Tak o gustach się nie dyskutuje,tu zgadzam się z innymi internautami,lecz nie rozumiem po co wchodzić na profil tylko po to żeby denerwować fanów.
Niedorozwinięci?!Proszę,Gerard jest wielokrotnie utalentowanym człowiekiem.Wiesz wystarczy wejść na wikipedie żeby się tego dowiedzieć.Więc zanim następnym razem coś napiszesz sprawdź czy to na pewno prawda żeby nie robić z siebie idioty.

KenUnkle

Jeśli już podejmujesz się krytyki czegoś (w tym wypadku zespołu), to może zrób to z klasą, bo twój post jest żenujący. Ja rozumiem, że można czegoś nie lubić, ale po co obrażać?

KenUnkle

Każdy ma inny gust .. mi się podoba MCR .. akurat wokal mają dobry i muzykę też ... jak ci sie nie podoba MCR to po co się odszywasz tuta..

KenUnkle

jak byś napisał z sensem i kulturą, to bym ci odpowiedział.
w ten sposób jedynie się kompromitujesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones