My Chemical Romance

7,0
28 ocen muzyki
powrót do forum osoby My Chemical Romance

Jaka jest wasza ulubiona piosenka MCR? Ja kocham 'Demolition lovers' i 'Helenę'. Podoba mi się jeszcze 'Cemetery Drive' , 'The Ghost of you' i mniej 'I'm not OK', ale też zaliczę ją do ulubionych :)

Miyu67

moje ulubione to: "helena" "i'm not okay (i promise)" "cementery drive" "vampires never hurt you" "wlecome to the black parade" Boskie :)

Velvet_Crotch

a ja wprost uwielbiam Cementery Drive, Vampires Will Never Hurt You, Cubicles i Our Lady of Sorrows. I ostatnio Welcome to the Black Parade, oraz Heaven help us, z singla Welcome to the Black Parade.

Ach, kocham MCR! ^^'

_bateman

Hym... pomyslmy. Trudny wybor nie?? Helena!! O tak :))

zgelka

I never told you what I do for a living <333

użytkownik usunięty
Miyu67

Helenka and Welcome To the Black Parade :]


*Anobo MCR som fajni, nie ma co x]

Miyu67

nie bede sie męczyć z wypisywaniem xD

wszystkie ;* :)

użytkownik usunięty
Annarchia

helena wymiata moge jej słuchać i słuchać i wciąż mi sie nie nudzi mistrzowska piosenka

użytkownik usunięty

I'mm noooooooooooooooooooooooooott ooooooooooooooooookeeeeeeeeeeeeey
super piosenka

Miyu67

Moje: Teenagers, Dead i The Ghost of You;]

Miyu67

I'm not Okay jest zajebist. :D

http://www.youtube.com/watch?v=RksZwA8JsdI <~POLECAM! :)


Miyu67

hmm...chyba wszystkie xD naprawde oni te piosenki robią wspaniałe :))

Kari222

"Ghost of you" jest cudna, ale tak właściwie to wszystkie mi się podobają.

Miyu67

Dla mnie cała płytca "The Black Parade" jest nieziemska!!! Boska!!

użytkownik usunięty
Velvet_Crotch

słyszeliście nową piosenkę z nowej płytki chodzi mi o I Don't love you teledysk jest boski spojrzcie
http://www.youtube.com/watch?v=SO9Lj0T93Xk

Miyu67

Wow, nie wiedziałam, że jest nowy teledysk, czasami wykazuje się wielką tępotą... ;]
Wooooow, Gerard w czarnych włosach, jak ładnie:D

Miyu67

Moja ulubiona? Our lady of sorrow, honey this mirror isn't big enough for the two uf us, dead, house of wolves, cmentary drive... vampires will never hurt you. To wszystko

o_o

1. I never told you what I do for a living
2. Vampires will never hurt you
3. The ghost of you
4. Demolition lovers
5. I don't love you

Miyu67

Teraz nie moge się obyć bez "Demolition Lovers", "Under Pressure" - MCR i The Used, "Kill all your Friends", "My Way Home Is Through You":))

użytkownik usunięty
Lailea

prawde muwiąc teraz nie słucham niczego innego jak ich w tej chwili leci u mnie I dont love you

Lailea

ander preszo nie jest piosenką MCR
to tylko cover!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miyu67

Najlepsza jest "Thank You for the Venom" kocham ją a ten wstępik jest powalający :D

Miyu67

Nom, też bardzo lubie ten motyw w 'Thank You For The Venom';) Jak dla mnie początek w 'Give 'Em Hell, Kid' też jest zajebisty;]

'Oh baby here comes the sound!
I took a train outta New Orleans and they shot me full of ephedrine.
This is how we like to do it in the murder scene.
Can we settle up the score?'

Kocham To:D

Miyu67

Ja wprost uwielbiam Helene i I'm Not Okay i w piosence All I Want For Christmas Is You, wiem że to nie ich piosenka, ale Gerard ma tam taki piękny głos i jeszcze podoba mi się Famous Last Words, ja wogóle wszystkie ich piosenki uwielbiam ;)

Miyu67

No przecież wiem:P Wychowałam się na 'Queen', oczywiście, że znam tez oryginał;] Ale po prostu 'Under Pressure' grane przez MCR i The Used też bardzo lubię. Mimo, że jest to cover...

Lailea

Ja jeszcze lubie w piosence "To The End" przełączać dźwięk na prawy głośnik :D to wtedy we wstępiku słychać tylko Gerarda :D albo w You Know What They Do...
w drugiej wzrotce przełączyć dźwięk na lewy ;P ajj pomieszałam, ale lubie takie efekciki

Miyu67

Do Looona:
Hihi, rzeczywiście, bardzo ciekawy efekt;] Fajnie się słucha samego Gerarda:D

Lailea

Ja kocham wszystkie ich piosenki. Wyobraźcie sobie, gdybyście teraz nie mogli słuchać jakiejś innej niż wasze ulubione :/

Yuzuki

No dobra, wydało się. Kocham wszystkie ich piosenki, ale umarłabym bez: Under pressure, All I want for christmas is you(jakby tak do mnie śpiewał... aww) I'm not okay, Disechanted, The Ghost of you... Welcome to the black parade! Oh my godnes... :))

Yuzuki

Poprawka, Oh my godness!!!! (..............)

Miyu67

Co tu dużo mówic... Cały album Tree Cheers for Sweet Revenge. Dosłownie każda pisoenka (moze pomijajac bury my in black)
A najbardziej ulubione kawalki z tej plyty to:

I never told you what i do for a living
Its not a fashion statement, its a deathwish
Cemetery Drive
Thank you for the Venom
Give 'em hell kid
Ghost of you
i
You know what they do with guys like us in the prison
:D

Naprawde dobre kawalki

a z ich najnowszej plyty to chyba
Famous last world, mama, house of wolfs, i dont love you, Disenchanted, Sharpest lives, dead, teenagers

przepraszam bardzo ale jakby mi ktos kazal wymienic tylko 3 moje ulubione pioseni to nie bylabym w stanie :D wszystkie są naprade dobre :)

Pozdrawiam i jeszcze raz pzrepraszam ze sie tak rozpisalam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones