Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

marna filmografia z
tego prawie same telenovele
taka brzydota nie powinna byc tak wysoko oceniona

Katherine

A ty to umiesz tylko narzekać :/. Najpierw Sarah Michelle Gellar, teraz ona (z tego co widziałam, bo naie patrzę na każdą aktorkę lub aktora).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Katherine

No nie powiedzialabym ze jest brzydota jeste ocenaian tak jak na to zasluguje!!!

Katherine

Już dziewczyna którą masz w profilu jest brzydsza :P Może to ty? LOL

Dream

Kiedys byla ladniejsza... w zbuntowanym aniele jak ja ogladalam np
ale teraz ... powiedzialabym sredniej urody
ale zalozycielka tego tematu to tylko umie narzekac, pamietam jak kiedys zjechala Sarah ... nie rozumiem takich ludzi ... co to komu przeszkadza, przeciez natalia oreiro i tak juz w zadnych filmach nie gra :\

Krywolcia

Katherine nie jesteś sama - też jej nie znoszę ...
Fuj...

użytkownik usunięty
NaShI

Dziewczyny wypowiadające się o urodzie innej dziewczyny,he,he;Czyżby wam czegoś brakowało?Przemawia przez was po prostu zwykła zadrość,bo Natalia jest bardzo ładna,miła i sympatyczna w odróżnieniu od was.

Katherine

to ze gra w telenowelach nie znaczy, że jest beznadziejną aktorką. Jak dla mnie jest świetna. Oczywiście nie jestem jej fanką, ale jest znakomitą aktorką oraz świetną piosenkarką.

Katherine

nie jest brzydka ale rzeczywiście gra tylko w samych telenowelach mogłaby zagrać w jakimś porządnym filmie

Nathalia

po tym co dzis zobaczylam... zroumialam ze jest brzydka i proza, normalna aktorka...http://www.youtube.c om/watch?v=Kob1wOFP62w

Ewka85

absolutnie nie masz racji!... Natalia jest najpiękniejszą dziewczyną na świecie!

Mauricio_Esposito

natalia oreiro juz jest stara, juz mi sie nie podoba jak gra taka babcia... a ladna to moze jest... ale to osoba z mojego profilu...

Ewka85

Natalia wcale nie jest stara!... jest bardzo młoda, ma dopiero 29 lat i jest piękna i zawsze będzie!... nigdy żadna dziewczyna nie będzie tak śliczna jak Natalia Oreiro!... a ta "osoba z Twojego profilu" jest okropna, ża aż boli i bez jakiegokolwiek talentu!

Mauricio_Esposito

przeceniasz ją!!!!! Przynajmnie Lindsay nie gra w głupiutkich argentynskich telenowelach, a jak sobie ja przypomne z zbuntowanego aniola to sie chce rzygac jak wiecznie chodzila brudna nieuczesana i w tej ochydnej czapce

Ewka85

wolę milion razy Natalię brudną, nieuczesaną i w ochydnej czapce, niż Twoją Lindsay... przynajmniej wiedziałbym, że jestem z prawdziwą dziewczyną, a nie z laleczką Barbie, która nic nie potrafi prócz malować paznokci. Natalia jest fantastyczną dziewczyną nie tylko z urody, ale i z charakteru. Można z Nią normalnie porozmawiać, jak człowiekiem! Może i występuje w argentyńskich telenowelach, ale robi to, ponieważ kocha to i wkłada w to wiele serca, a Twoja Lindsay robi wszystko dla kasy i pod "publiczkę", żeby zarobić jak najwięcej kasy i umie tylko przeliczać banknoty jak cały Hollywood.

Mauricio_Esposito

Katherine, ona jest milion razy ładniejsza od Ciebie (jeśli to zdjęcie w profilu to Twoja podobizna...) O sobie możesz śmiało powiedzieć, że jesteś brzydulą :]

Mauricio_Esposito

Po 1 to skad wiesz ze z Natalia Oreiro mozna normalnie pozrozmawiac i ze jest normalna dziewczyna i nie robie tego do kasy, przeciez nigdy z nia nie rozmawiales i napewno nie bedziesz rozmawiac...
A jesli chodzi o Lindsay Lohan to zaloze sie ze nie ogladales zadnego filmu z jej udzialem! Lindsay Lohan jest napewno Ladniejsza od Oreiro a tak w nawiasie to z Lindsay tez nie gadales/as

Ewka85

Natalią interesuję się od ponad 6 lat, współpracuję przy promocji Natalii i wiem o Niej bardzo dużo... wiem, że jest normalną, wspaniałą dziewczyną, i wiem że można z Nią normanlnie porozmawiać, ponieważ wiem jak żyje i jak pracuje w Argentynie... pomaga wszystkim we wszystkim... wspiera GreenPeace, UNICEF, wspiera finansowo wielu potrzebujących. Można ją odwiedzić w Jej domu o każdej porze. Zaprasza do środka i można z Nią porozmawiać o wszystkim. Do każdego człowieka podchodzi z sercem, miłością i uśmiechem... To prawda, nigdy nie widziałem filmu z udziałem Lindsay, ponieważ takie bzdurne gnioty mnie nie interesują. Lindsay Lohan nie jest ładniejsza od Natalii Oreiro... ba... Lindsay wogóle nie jest ładna, więc co tu dopiero mówić o tym czy jest ładniejsza od kogoś innego... i tego nie zmienisz! Natalia jest najwspanialsza i najpiękniejsza! pozdrawiam :)

Mauricio_Esposito

tak, tak ^^
Usmiałam się nieźle :D
Rozumiem prawie wszystkich fanów tu się wypowiadających oprócz pana/pani (wlasciwie nie wiem) przede mną(bo można lubić aktorów (dla mnie durnych) takich jak olsenki i takie tak, można lubić tokio hotel... wszystko) - niby wypowiada się w formie meskiej, niby mowi ze jest prawdziwym mezczyzna, tylko dla czego ma znaczek przy nicku, mowiacy ze jest kobieta (ten krzyżyk z kółeczkiem). Zaciecie bronisz jej i wlasnej osoby, obrazajac fanow innych aktorow i aktorow. To głupie. Obrażając, pokazujesz jak bardzo jests głupi..., opamietaj sie i nie daj sie prowokowac :)

p.s tak tez nie lubie natali o., nie powiem ze jest brzydka, ale nie jest najpiekniejsza, grac nie umie, spiewac nie u mnie, dla mnie to jest 2/10... moze to dlatego zen ie lubie telenowel, nie wiem...

p.s2 przypominam ze forum jest nie tylko dla tych co lubia oriero! mogą wypowiadać się wszyscy; i przypominam ze obowiazuje kultura miedzy uzytkownikami, na posty prowokocyjne typu (dla was) natalia to pasztet, nieodpowiadajcie :)

Lisek_3

Mauricio zmien płeć... tj ustawienia/edytuj swoje dane.../dalej już mozna się zorientować:)

Lisek_3

nie ja pierwszy zacząłem obrażać, najpierw inni obrazili Natalię, więc Jej bronię mówiąc prawdę, tak jak jest... co do tego znaczka płci to Ci wyjaśnię... jestem mężczyzną (choć się tego coraz bardziej wstydzę) i wcale nie mówię, że jestem prawdziwym mężczyzną, mnie takie coś nie bawi i mam dosyć tego typu określeń jak "prawdziwy mężczyzna" czy "macho" itp... a znaczek "dziewczyny" przy nicku mam z pewnego powodu, którego nie muszę Ci wyjawiać, bo mam do tego prawo jak i do tego aby taki znaczek umieścić... Ci co mnie znają wiedzą dlaczego taki znaczek jest i go nie zmienie... pozdrawiam serdecznie! ;)

Mauricio_Esposito

Jej tak tutaj weszłam na ten temat i się zaczytałam:P muszę się wypowiedzieć bo nie mogę:)
Po pierwsze widziałam wiele filmów z Lindsay Lohan i trzy telenowele z Natalią Oreiro (może nie wszystkie oglądałam od początku do końca:P) ale ogę już ocenić jak która gra :P Lindsay Lohan gra świetnie to trzeba przyznać ale jąką jest osobą w życiu to poprostu istne dno! Ćpa piję alkohol i jej życie tylko na tym polega poza tym tak schudła że nie mogę na Nią patrzeć.. Jeśli chodzi o Natalię jest piękną kobietą naprawdę w Zbuntowanym Aniele była prześliczna nawet w tej czapce:P a jej gra aktorska jest super! Nawet po twarzy wygląda na baaardzo sympatyczną chciałabym Ją poznać:) bo napewno warto:) jeśli bym porównała urodę Lindsay do urody Natlii to nawet nie ma czego porównywać.. Lindsay Lohan ma taką tapetę że aż się świeci a to wszystko po to żeby zamaskować jej ciało które jest pokryte piegami od stóp do głów poza tym jak teraz schudła to ona w ogóle nie ma urody!! Taka była ładna w 2004 a teraz? Istne pasmo nieszczęść a Natalia jest piękna od początku do teraz i napewno jeszcze dłużej i widać że nie ma tak nasrane w głowie jak Lindsay poprostu tyle mam do powiedzenia:)

unikalna

Ja znów uważam , ze w sos mi vida wygląda ładniej niż w Zbuntowanym czy w Kachorra to ja, ta jej grzywka była blee :P

agateczka

teraz to troche staro wyglada w koncuma juz 30... a te jej czarne wlosy ja jeszcze postarzaja, a co do jej nowej telenoweli jest strasznie nudna spodziewalam sie czegos bardziej interesujacego a w serialu zadnych akcji a wogole taki beznadziejny watek bokserka i facio z formuly 1 to chyba jakas przesada, i jeszcze ten jej oblesny facet ja bym go juz dawno rzucila, albo ten Martin adoptuje 3 dzieci do jaj

Ewka85

Sos mi vida to fajny serial (lektor do dupy) wcale nie jest nudny bo akcja sie toczy szybko jak na typowa telenowele, i nie gadaj ze czarne włosy ją postarzają, obejrzyj sobie zdjęcia promujące :| wygląda tam jak zwykle ślicznie (szczegolnie u boku F.A.) i bardzo młodo http://img104.imageshack.us/img104/1676/05rc0.jpg [img104.imageshack.us/im...]

Ewka85

Moim zdaniem Natalia jest całkiem ładna...Np teraz w Sos Mi Vida jak przychodzi do pracy wygląda bardzo korzystnie...A to że gra w telenowaelach to co z tego...Bardzo często ma główne role... I te telenowele odnosza ogromne sukcesy...Więc musi być dobra aktorką bo to samo mówi za siebie...Oa jest wkońcu z Argentyny a ten kraj słynie wasnie z telenowel więc nie rozumiem ... Jesli tak narzekacie to poprostu chcecie sie dowartosciowac...albo lubicie takie osoby jak pusta i głupia MANDARYNA...A 29 lat to wcale nie jest stara ciekawe jak musisz mówic o swoich rodzicach STARE PRUCHNA DO GROBU Z NIMI???

Ewka85

Moim zdaniem Natalia jest całkiem ładna...Np teraz w Sos Mi Vida jak przychodzi do pracy wygląda bardzo korzystnie...A to że gra w telenowaelach to co z tego...Bardzo często ma główne role... I te telenowele odnosza ogromne sukcesy...Więc musi być dobra aktorką bo to samo mówi za siebie...Oa jest wkońcu z Argentyny a ten kraj słynie wasnie z telenowel więc nie rozumiem ... Jesli tak narzekacie to poprostu chcecie sie dowartosciowac...albo lubicie takie osoby jak pusta i głupia MANDARYNA...A 29 lat to wcale nie jest stara ciekawe jak musisz mówic o swoich rodzicach STARE PRUCHNA DO GROBU Z NIMI???

Ewka85

Moim zdaniem Natalia jest całkiem ładna...Np teraz w Sos Mi Vida jak przychodzi do pracy wygląda bardzo korzystnie...A to że gra w telenowaelach to co z tego...Bardzo często ma główne role... I te telenowele odnosza ogromne sukcesy...Więc musi być dobra aktorką bo to samo mówi za siebie...Oa jest wkońcu z Argentyny a ten kraj słynie wasnie z telenowel więc nie rozumiem ... Jesli tak narzekacie to poprostu chcecie sie dowartosciowac...albo lubicie takie osoby jak pusta i głupia MANDARYNA...A 29 lat to wcale nie jest stara ciekawe jak musisz mówic o swoich rodzicach STARE PRUCHNA DO GROBU Z NIMI???

anusya

stara w przeciwienstwie do mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ja tak nie mowie do swoich rodzicow no chyba ze ty to ci wspolczuje

unikalna

zgadzam sie w zupelnosci w przedmowczynia ;p :)

Mauricio_Esposito

Natalia nawet nie pomalowana jest sliczna, a ta zarozumiala rozpieszczona Lindsay wredny rudzielec, gra tylko w glupich komediach, no niech ktos poda jakas jej role w super filmie? chyba fani Lindsay nie czytaja prasy, a szkoda bo pelno w niej artykulow o tym jak L traktuje swoich podwladnych ze tak napisze... Pogarrrda dla niej! (pewnie ma nawet rude loniaki behh)

cudko

zobaczcie sobie okladke tej gazety gdy zobaczylam w sklepie ta gazete to zyciu by mi przez mysl nie przeszlo ze to natalia oreiro wyglada na tym zdjeciu ochydni okropna fryzura i makijaz uff a jak ktos mi powie ze na tej okladce wyglada ladnie to sie poprostu wysmieje http://www.kropkatv.pl/ [www.kropkatv.pl/]

Ewka85

ja kupiłem tygodnik "KropkaTV" i jestem bardzo szczęśliwy!... śliczne zdjęcia, na okładce z sesji dla argentyńskiego czasopisma "Cinemania", z września 2005, (to samo zdjęcie mam też jako plakat :)), a w środku 2 zdjęcia (małe) z sesji na wyspie Bora Bora na Tahiti, zrobione dla "Caras" i "Gente" na początku 2005 roku, oraz duże zdjęcie z sesji dla "Caras", marzec 2006 i do tego wspaniały wywiad!... poprostu super!... Natalia wygląda cudownie, fantastycznie!... cieszę się, ponieważ te zdjęcia są bardzo drogie a i tak redakcja zdecydowała się na publikację... hmm może kiedyś opublikują zdjęcia z ostatniej sesji dla "Gente"... byłoby super!... dla fanów Natalii mam informację, że już niedługo znów Nati pojawi się w polskiej prasie... w "Fakt"... :)

Mauricio_Esposito

jesteś gejem czy lesbą? masz znak dziewczyny,a nick i pisownie chłopaka, zdecyduj się co do płci

użytkownik usunięty
Ewka85

hehe no rzeczywiscie 30 lat to jest taka stara ze az juz sie zaczyna rozsypywac;) jedna noga w grobie;)

Katherine

Boże Katherine jakaś ty głupia, skąd ty się urwałaś. Tylko wszystkich krytykujesz. Natalia nie jest brzydotą, tylko ładną dziewczyną, która odnosi sukcesy, a ty po prostu jej zazdrościsz i wypisujesz głupoty.

chica_morena

od razu, ze zazdrości.... :/
mi taz np nie podoba sie typ urody Natalii

Katherine

A nawet gdyby była brzytka, to nie może być wysoko oceniona? Zresztą według mnie wcale nie jest brzydka i gra nieźle. Prawda jej filmografiia nie jest może jakaś nadzwyczaj okazała, ale to chyba nie znaczy odrazu że gra źle.

Katherine

ŻAAAAAAL :|
to że nie wyglada jak inne puste amerykańskie laski to nie znaczy że jest brzydka (tutaj bez obrazy dla innych chodzi o to ze jest z innego kraju i ma inny typ urody...troche widac... na moje...)
http://www.nataliaoreiro.pl/nataliaoreiro/ [www.nataliaoreiro.pl/na...] zobacz inne zdjecia a nie oceniasz po jednej fotce pewno :| jest bardzo ladna i ma bardzo ladna figure... no I PRZEPIĘKNY GŁOS!
moge sie zalozyc ze gdybysmy zrobili ankiete to wiecej osob byloby za!
moze lubi grac w telenowelach...
pozatym skoro nie podoba ci sie film to nie ogladaj... proste

fisha18

Te zdjęcia w samych dżinsach są świetne!
Kto wie jak nazywa się piosenka, która leci na tym linku co dała FISHA?

InowroclawskiWilk

Nierozumiem co się Tobie w nij nie podoba. Wg mnie jest naprawde dobrą aktorką i umie dobrze grać. Jest dynamiczna i oryginalna. Fakt może filmy w jakich gra ni są zbyt ambitne ale kto powiedział że dobry aktor gra tylko w ambitnych filmach??Nie jestem żadą jej wielką fanką, ale zbuntowanego anioła i jesteś moim życiem lubię, mimo, że to chyba najgłupszy serial na świecie;)

InowroclawskiWilk

piosenka to corazon valiente. ta piosenka to wstep do telenoweli z natalia ktora leci w tv4 o 18.55 ta telenowela jest swietna i jest nia sos mi vida po polsku jestes moim zyciem:P pozdro

Katherine

Uwielbiam Lindsay Lohan i Natalie Oreiro.... sa swientymi aktorkami i sa bardzo pieken... jesli ktos uwaza ze 29lat to duzo...niech spojrzy w lustro i powie ze jest kretynem... nati w ogole sie nie zmienila pod wzgledem wygladu wyglada slicznie w ciemnych wlosach... a telenowele z nia sa wpsaniale i zdobywaja ogromna ogladalnsc wiec raczej wiele osob ja ceni i lubi.. NIECH MNIEJSZOSC SIE NIE WYPOWIADA!! skoro jej ktos nie lubi niech sie odwali i polubi krzysztofa krawczyka ktory ma pod 50 i ten to jest dopiero stary!!!

Katherine

Natalia to cudo z resztą jak wszystkie panny z Ameryki Południowej !!! :)
Najpiękniejsze kobiety na Ziemi hehe , a co ???

Katherine

lol :D już nie macie nic lepszego do roboty, niż porównywać Lindsay Lohan z Natalią Oreiro :D? ludzie, opanujcie sie...

Katherine

Brzydka? Lol nad lole, gratuluję inteligencji xD Natalia Oreiro jest bardzo ładną kobietą, która nawet bez makijażu wygląda ślicznie ;] Przynajmniej jest naturalna .. a nie tak jak inne "gwiazdy", które na twarz nakładają 3-tonową tapetę, a po jej zmyciu często wyglądają jak obleśne pasztety .. Operacje plastyczne też robią swoje! Więc proszę nie rozśmieszajcie mnie.
Tak naprawdę to większość z Was krytykuje ją tylko, dlatego, że gra w telenowelach! Czy to jest coś złego? Każdy robi, to co lubi. Natalia Oreiro lubuję się w telenowelach, więc dlaczego nie? Poza tym dobrze jej to wychodzi, nie da się ukryć ;) Świetnie się czuje w tym, co robi i to jest najważniejsze .. Przynajmniej nie robi czegoś pod publikę :)
Natalia nie jest zwykłą aktorką! Szczerze powiedziawszy nie przepadam za typowymi telenowelami, w których aż roi się od zdrad, trójkącików i innych bzdetów ;/ Tam świat jest wyidealizowany i mówi się tylko o jednym .. Natomiast telenowele typu "Zbuntowany Anioł", "Kachorra" i "Jesteś moim życiem" pokazują świat w zupełnie innym świetle .. Tam pojawia się nutka romantyzmu i dobrego humoru, który trzeba zrozumieć :) Przynajmniej ciągle się coś dzieje .. Można się wzruszyć i pośmiać - tak jak w życiu :P
Ktoś wspominał [apropo "Jesteś moim życiem", że śmieszne jest to, iż Monita jest bokserką, a Martin rajdowcem - dlaczego? ;/ Czy w życiu nie zdarzają się takie przypadki? Jak mi wiadomo to zdarzają się, więc zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi :P

PS: Lindsay Lohan ładniejsza od Natalii? O dzizas xD Dobry dowcip xD Przecież Lidsay jest cała piegowata, aż strach na nia patrzeć bez makijażu ;/ Na dodatek jest pusta! [polecam przeczytanie kilku artykułów na jej temat na www.pudelek.pl] Natalia ma 29 lat i trzyma się nieźle, a Lindsay ma 19 czy 20, a wygląda jakby miała o wiele więcej .. ble, że tak pozwolę sobie rzec xP

Pozdraviam fanów Natalii, uwielbiam ją i to się nigdy nie zmieni xP Tak naprawdę to tylko telenowele z jej udziałem przyciągają mą uwagę xP

Katherine

nie zazdrość zazdrosć to brzydka cecha:P Pzdr

Katherine

nie zgodze się. Natalia jest piękna nie to co te holiwoodzkie wykreowane gwiazdy. A może nie lubisz jej bo denerwuje cie ze ona jest sliczna? hehe pozatym jest naturalna, zabawna, pieknie śpiewa, sympatyczna. Pozatym jest genialną aktorką. Nie zawsze ten co gra w mega hitach jest dobry. A ona jest dynamiczna i utalentowana:P może wolisz wytapetowane blondyny?:P

Agasia_3

Śliczna jest, jak dla mnie jedna z najładniejszych kobiet show - biznesu na świecie. A ta figura?? Sama chciałabym tak wyglądać.

Katherine

brzydka i narkomanka? ludzie co wy gadacie?! o_O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones