Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

Uwazam, ze to wspaniala aktorka … uwielbiam ja ogladac szczegolnie u boku Facundo Arana.
Mogliby jeszcze razem gdzies wystapic … jako glowni aktorzy …
Zbuntowany Aniol i Jestes moim zyciem to boskie telenowelki … ogladam je po raz kolejny tym razem w TV
na polsat romans Jestes moim zyciem a aniolka na Tv puls :D
Jest naprawde bardzo dobra aktorka …potrafi zachowac powage jak i pozadnie rozsmieszyc :D

wiktoria_34

Ja z kolei sądzę, że lepiej by jej poszło jako piosenkarce. Ma świetne piosenki, przy których Cambio dolor się chowają.

christinearron

Ja tez sadze, ze ma swietne piosenki :D moim zdaniem bardzo dobrze jej idzie jesli chodzi o aktorstwo w ktorym super wciela sie w rozne role…. jak i spiewanie .

wiktoria_34

W obu dziedzinach daje z siebie wszystko i jak widac daje to efekty.

wiktoria_34

Szkoda, że na dłuższy czas zerwała ze śpiewaniem.....ostatnia jej płyta to rok 2002! A szkoda, zabrakło jakiegoś dobrego menadżera który by jej to doradził. Bo wokal ma może nie nadzwyczajny, ale niezły, do tego osobowość plus pamięć fanów że grała w ich ulubionych serialach. I mogła by z tego wyjść całkiem niezła kariera. W Argentynie, Hiszpanii i Europie Wschodniej mogła sprzedać mnustwo płyt. I to wcale nie musiało się skończyć na 7 milionach sprzedanych krążków.

wiktoria_34

zgadzam się:) Naty jest bardzo dobrą aktorką i moim zdaniem najlepiej jej wychodzą wątki komediowe,a jej mimika powala . Duet Arana & Oreiro jest nie do pobicia:) Zagrała również świetnie w filmach "Jak mam na imię", "Cleopatra" i "Argentyńczyk w NY" ..."Wakoldy" jeszcze nie oglądałam.
Piosenki też ma niezłe...najnowszy kawałek "Todos me miran" wpada w ucho,ale powiem wam,że na początku 2015 ma wydać nową płytę :d

izabela11223

zgadzam się z wami Natalia jest zajebistą aktorką, uwielbiam ją od 6 roku życia gdy widzę Natalię to mi się dzieciństwo przypomina, nie tylko mi ale moim kuzynkom również. Kocham zbuntowanego anioła i jesteś moim życiem również. Chciałabym żeby Natalia i Facundo i pozostali aktorzy ze Zbuntowanego anioła zagrali w jakieś telenoweli znowu by było śmiesznie.

kinomanka_13

jakby wszyscy sie zgrali to faktycznie zabawnie by bylo xDD :D

wiktoria_34

no ale o tym można sobie tylko pomarzyć. Tylko nie każdy by zagrał bo ten aktor co grał Bernarda, ten aktor co grał Federica, ten aktor co grał Damiana i ta aktorka co grała Anchelice to oni już nie żyją to nie wiem czy by było śmiesznie.

kinomanka_13

no wlasnie wiem, ze juz nie zyja …:(szkoda … ale tak czy inaczej ja nadal sadze ze Nati i Facu razem sa nie do pobicia i mogliby razem jeszcze w czyms zagrac :D

wiktoria_34

ojciec Manuel również już nie żyje...

izabela11223

aha zapomniałam , bo czytałam że nie żyje ale zapomniałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones