Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

nie powala mnie jej gra aktorska, nie wiem, może nie potrafię czegoś zauważyć, ale jak dla
mnie ona jest strasznie szytwna i nijaka w każdym filmie. a widziałem ich sporo :P

cleotrf

f*ck off od Natalie Portman.

Jarevas

f*ck off ode mnie.

cleotrf

Okej, jak Ty odf*ckujesz się od Natalie Portman ^^

Jarevas

powini zabronić gimbusom dostępu do internetu...

cleotrf

zgadzam się;] Jarevas - użyłbyś chociaż jakiegoś argumentu w obronie swojej idolki (?)

Jarevas

Hahaha. Weź wyluzuj, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
cleotrf: brawo, jesteś chyba jednym z niewielu mężczyzn, którzy nie patrzą tylko na jej urodę tylko potrafią ocenić jej grę aktorską!

cleotrf

Piszesz w tytule 6/10, a dajesz jeden. Cóż za żelazna logika!

Boti

Reszta za jej urodę, w końcu to facet

Boti

no fakt, pomyliło mi się. jużjest 6/10 :P

cleotrf

Z jej japą i minami zastanawiam się jak ona funkcjonuje w tym biznesie w ogóle (pomijając fakt jej pochodzenia).

Kax79

to chyba troche za ostro. moim ideałem piękna też nie jest, ale nie można powiedzieć o niej ,,brzyka" no bez jaj :P a gra średnio, przeciętnie więc pewnie tu jej pochodzenie/uroda pomaga. ale to jak większości aktorek.

cleotrf

bardziej chodziło mi o sztuczność jej gry aktorskiej niż o urodę. Przyznaję że jeśli o to chodzi to nie jest jeszcze taka ostatnia.

cleotrf

zgadzam się w 100%, jest niewiele aktorek których nie lubię, ale akurat Portman jest w tym gronie.
Piękna jest, co do tego nie mam zastrzeżeń, ale jej sztywna gra aktorska, identyczna mimika w każdym filmie po prostu zabijają. Najgorsze jest dla niej chyba uśmiechanie się, bo robi to tak sztucznie, że na prawdę czasem się dziwię za co oni te Oscary dają. Pewnie kwestia gustu, no ale jak napisałam- mnie odstrasza pustością swojej gry.

lilb

o tak. ma mega nieszczery usmiech. przez to niemiło sie az patrzy na uśmiechniętą Natalie..

cleotrf

hahah znawcy usmiechu, a moze to wy macie nieszczery usmiech a ona wrecz przeciwnie? uwazacie ze znacie sie lepiej niz akademia? watpie. nie zebym bronil mojej idolki bo ktos pewnie zaraz mi to powie lubie natalie i filmy z nia, ale kaman to ze aktor/film nie podoba ci sie to nie znaczy ze jest plytki pusty nieszczery slaby. jeba...ni znawcy kina i teatru.

bog nie istnieje i nie istnial. deal with it.

jogi_tg

zatem życzę owocnej kariery jako Największy Znawca Kina i Teatru na świecie. my mówimy o swoich odczuciach, mam gdzieś zdanie Akademii, chociażby, ż wystarczy słaba znajomość tego światka żeby wiedzieć, że ich wybory nie są zawsze najlepsze..

cleotrf

Mam podobne odczucia. Jej gra wydaje mi się taka płaska i nie wyróżnia się. W rankingu jest chyba trochę za wysoko. Jak dla mnie 5/10. Chociaż w "Leonie ..." była świetna, po prostu genialna.

cleotrf

Uważam dokładnie tak samo. Należy do tych aktorek, które mnie po prostu denerwują, jest sztywna, nijaka i płaska, jak wyżej Ann11000 napisała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones