Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Świat się zachwyca dorosłą Natalie, ja nadal nie potrafię. Obejrzałam "V jak Vendettę", "Czarnego łabędzia", "Wzgórze nadziei"... i wszędzie wydaje mi się pozbawiona emocji, przeźroczysta, jak android. Sprawia na mnie wrażenie szklanej fiolki, która sama w sobie jest bezbarwna. Co mi polecacie do obejrzenia z nią, żebym się w końcu do niej przekonała? Gdzie pokazała waszym zdaniem najwięcej umiejętności, życia, "mięsa"? Pomijam "Leona", znam go, no i tam była dzieckiem, więc szacun ogromny za to, jak podołała tak dorosłej roli.

Szarobure

Vox - dobrze gra 'artystkę' ale z ta małą emocjonalnością to masz rację. Trochę ascetycznie gra, z tym ze mysle ze po prostu takie ma role i w nich akurat tak powinna grac. I nie jest to spowodowane brakiem jej umiejętności tylko wlasnie wymogiem. Pomyslem. Ja za kazdym razem chłonę jej urodę, bo jej widok jest dla mnie estetyczną ucztą dla oczu ;D

Szarobure

Hmm jak dla mnie w łabędziu była genialna, w vendecie z resztą też- to pierwszy film w którym mi się spodobała, wcześniej za nią nie przepadałem. Poza łabędziem jedną z jej najlepszych ról jest ta w "Bliżej"- hipnotyzująca, magnetyczna, drapieżna a jednocześnie bezbronna i niewinna...Kochanice króla, powrót do Garden State. Ja ją uwielbiam. Chyba ciężko będzie ci się do niej przekonać :P wgl dlaczego w łabędzi wydaje ci się przezroczysta? Jak dla mnie świetnie pokazała jak stopniowo popada w obłęd.

Szarobure

Szczerze to jestem w szoku że Portman okupuje dwa najwyższe miejsca na liście TOP500. Ja wiem że jest lubiana i że nie jest beztalenciem ale jestem w stanie w minutę wymienić przyjemniej 10 lepszych aktorek Jej pokolenia i napewno nie jest NAJ. Ja w dalszym ciągu nie mogę się do niej przekonać. Brakuje jej czegoś. Niby jest ładna, zdolna i tworzy solidne kreacje aktorskie ale brak jej... charyzmy? ekspresji? Jakiegoś szaleństwa? Mówiąc brzydko dla mnie to taka aktorka z kijem w du*ie.

StormWoman

Nie zapominajmy że jednak nie powinna za ,, Łabędzia" dostać Oscara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones