Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

... się ona nie podoba? Jest brzydka. Ma wielką głowę, kwadratową szczękę i ma chłopięcą sylwetkę. Może i jest dobrą aktorką ale urodą nie zachwyca. No ale życzę powodzenia..

Roxelle

Każdy ma swój własny gust. Dla mnie, jest ona naturalna, z twarzy bardzo ładna, nie ma piersi jak jakaś Wyrwał, nie zachowuje się jak celebrytka. Ja osobiście nie oceniam kobiety tylko ze względu na wygląd, ale jakbym już miał oceniać, to Megan Fox była by daleko w tyle za Portman. Taki mam gust, nie lubie przerysowanych kobiet, szczególnie takie jak Nicole Scherzinger, Megan Fox czy Wyrwał itd.

matt881

Brzydka,ładna-pojęcie względne.Ja wiem na 100% ze jest genialną aktorką!!!!!!!!!

saskialove

Mi się tam podoba. Urzekła mnie jej naturalność.

saskialove

a do mnie wlasnie jej aktorstwo zupelnie nie przemawia. wszystko to jest ciężkie i wymuszone. braki warsztatowe zastępuje nad-ekspresją. juz wole johannson - tez na jedno kopyto, ale przynajmniej z wdziękiem i wiarygodnie.

co do urody - rzeczywiscie jakas niesymetryczna, głowa i czolo gigantycznych rozmiarów w stosunku do reszty ciala. no i te wielkie amerykanskie zęby.

Roxelle

o gustach się nie dyskutuje. jak dla mnie jest bardzo naturalna, ma dziewczęcą urodę. i zdecydowanie fajnie wygląda w krótkich włosach! ;]

Roxelle

A mnie sie ona podoba. To kwestia gustu.

mrs robinson

Twarz ładna , wyraziste oczy , dobrze wygląda w każdej fryzurze .
Teraz ludzie rozumieją hasło "precz z żydami , żydówki z nami "

Kofwit

O tak. Uroku dodaje jej również ten pieprzyk na policzku...

Roxelle

Ja uważam że jest piękna. Po prostu ma oryginalną urodę, co nie znaczy że to jej jakoś ujmuje. Wręcz przeciwnie.

I drogi autorze tematu, brzydka ona na pewno nie jest, oczywiście są gusta i...gusta lecz w tym wypadku się mylisz. :)

Roxelle

niektórzy wolą wielkie balony, i wymalowaną twarz :) a Natalie chyba sama w sobie jest śliczna, nie zazdrość Bejbe ;]

SooSoo

Nie zbyt ładna to była w Leonie i Gorączce ale od Gwiezdnych wojen wygląda ekstra .

Roxelle

Nie zgadzam się z Tobą... Natalie Portman jest bardzo ładna i do tego inteligenta (przecież ma dyplom absolwentki Harvardu) a na dodatek jest świetną aktorką... Prawie ideał;p

julka17

Inteliencja jest wrodzona , a mądrosc wyuczona... Portman jest napewno jest madra, czym swiadczy dyplom z Harvardu. Czy jest inteligentna to nie moge powiedziec bo jej osobiscie nie znam. Bardzo lubie Portman za jej subtelnosc i delikatnosc. Mnie osobiscie przyciaga do siebie... Widac ,ze jest bardzo pracowita osoba , i za to ja podziwiam .... :)

Maciek_Dabrowski

Dobra może masz racje, że dyplom Harvardu raczej świadczy o mądrości nie o inteligencji;p Mimo to jestem przekonana, że Natalie jest zarówno mądra jak i inteligenta mimo, że jej nie znam osobiście:-) Pozdrawiam

Roxelle

Dla mnie jest piękna, jedna z piękniejszych jakie widziałem kobiet :-) Ale prawda - co człowiek to gust!
Ba, jak dla mnie to nawet zdjęcie główne źle dobrali, bo jest piękniejsza niewymalowana, naturalna, a nie taka jak na tym zdjęciu.

A wiecie, a'propos inteligencji, że ona celowo odrzucała propozycje wielu filmów właśnie dla edukacji? Wiele propozycji. M.in. ominęła premierę Gwiezdnych Wojen: Mroczne Widmo, gdyż egzamin miała i zakuwać musiała :-)

Inne ciekawostki - z propozycji filmowych rodzice wybierali Jej role przesiewając wszelkie propozycje? Bardzo też pilnowali, by po sukcesie Leona Zawodowca sława nie zaszkodziła życiu córeczki. Nawet sama Natalie nie chciała grać w filmach z scenami miłosnymi, nie chciała okazywać swojej nagości. A jak zagrała to nie przychodziła przez kilka dni do szkoły po premierze filmu, by się z Niej nie śmieli :-D I zawsze się bała się, że tego typu filmy będą oceniać nie ze względu na film, ale na jej nagość. Ma także inne nazwisko w dowodzie, prawdziwe, bo "Portman" wymyśliła, by chronić prywatność rodziny, więc ktokolwiek się Jej pyta "Czy Ty nie grałaś w filmie?" to ona pokazuje dowód Natalie Hershlag, Izrael (bo stąd pochodzi) :-)
No i najważniejsza ciekawostka - ma ulubioną kawiarenkę, turecką, niedaleko Jej domu :-P
Zawsze chciała być tą aktorką, co nie grała w wielu filmach przez co docenia się Jej nie tylko urodę i talent, ale także inteligencję. Ile to nastolatek w wieku Natalie z okresu po premierze Leona nie wzięłoby wszystkich propozycji i miało na koncie parę lat po tym okresie kilkanaście filmów? Ale nie Natalie - edukacja ważniejsza, parę filmów Jej wystarczało. I słusznie zrobiła. Bo stała się aktorką, która dzięki temu jak działała, się na scenie zestarzeje, a nie zejdzie wcześniej, nie zmarnuje się tak szybko. I za to także Ją kocham :-D

Roxelle

buzie ma bardziej okragła a figure bardzo kobieca wogole sie z toba nie zgodze roxelle

hupcio

Kwadratową szczękę to ma Keira Knightley co zwłaszcza widać w Piratach z Karaibów.

WiktorGn93

Ja bym je wrzucił do jednego wora. Obie charakteryzuje chłopięca sylwetka i uroda, brak talentu aktorskiego; obie również za każdym razem tworzą pretensjonalne i efekciarskie kreacje.

Roxelle

Jak już ktoś wyżej napisał, każdy ma swój gust. Jednak zakładanie tematu w celu poszukiwania osób, którym ona także się nie podoba, na prawdę jest przesadą...

Roxelle

O czym tu dyskusja żydówka nie żydówka mniejsza o to. Ja tam bym chetnie zapią jej suwak ;)

komunista

sam o to dope spinasz ze zydowka komuchu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones