Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Wybieramy jej najlepsze filmy, ale jakie są wg. was filmy w wykonaniu Portman najgorsze ?

Moim zdaniem cała seria Star Wars jakoś mało wyrazista, ale "Mroczne Widmo" było
dopełnieniem.

76rookie

"Sex Story" i "Wasza wysokość".

76rookie

"Powrót do Garden State"

Magdalenaa

a myślałem, że tylko mnie "Powrót..." drażnił.

ed j. rush

a mi się właśnie bardzo w powrocie podobała, ogólnie film mi się spodobał. Najgorzej w sex story chyba wypada, a dla mnie najlepiej wlasnie w garden state, v for vendetta i pare innych moge wymienic :)

Tanath3

aha i w leonie jej nie lubie bo czuje sie jak pedofil fantazjujac o niej :p

Tanath3

i właśnie dlatego w Leonie ją kocham!

ed j. rush

Zgadzam się co do Gwiezdnych Wojen, dodam jeszcze "Thor".

użytkownik usunięty
monkaaa85

W Star Wars wypadła słabo. Była tak mdła i nijaka.

Magdalenaa

dla mnie to był świetny film i świetnie przez nią zagrany, a najgorszy to "Marsjanie atakują", nie nadaje się do takich fars

witekzagorski

Oczywiście każdy ma swoje zdanie na temat który założyłem. Ta aktorka jest jedną z lepszych i trudno wskazać jej najgorszą rolę, ale mimo wszystko uważam, że w jej dotychczasowym dorobku "Mroczne Widom" jest najgorsze, choć moim zdaniem Lucas źle napisał scenariusz pod nią. W kolejnych częściach wygląda to znacznie lepiej jeśli chodzi o jej aktorstwo, widać wyciągnęła wnioski. "Marsjanie atakują" to w ogóle słaby film, mimo sław tam grających. Czy to jej najgorszy film ? Nie, grała zaledwie epizod po którym trudno nawet to stwierdzić, to oczywiście moje zdanie. Ty masz inne.

Kiedyś czytałem jej wywiad w którym ona uważa swoją najgorszą rolę w filmie Allena "Wszyscy mówią kocham cię" w którym to śpiewała, powiedziała, że to było tragiczne.

Ale zgodzę się aktorka nie nadaje się do fars.

76rookie

Czarny Łabędź D : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones