Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Nie wiem jak wam, ale mi bardzo przypomina młodziutką Hepburn. Szczególnie wrzuca się
to w oczy podczas oglądania Roman Holiday. Ten ładny, naturalny uśmiech.... Gdyby styl
Portman był bardziej sprecyzowany, można byłoby zaryzykować stwierdzenie, że jest ona
Audrey Hepburn XXI wieku.

użytkownik usunięty
patrykDJ2009

Z całą sympatią dla Natalie, ale Audrey już przed rozpoczęciem kariery miała za sobą doświadczenia trudow życia, o których Natalie nawet nie miała pojęcia, a które wyrobiły w Hepburn pewną postawę moralną. Później A. zajęła się pracą charytatywną porzucając w zasadzie karierę. Być może Natalie wykaże się równą filantropią - się okaże. Przewagą Audrey jest też jej wielka charyzma - nie musiała sobie robić fotek gołych, żeby podtrzymać popularność - ktos powie: "inne czasy" - ja wiem? N.jeszcze się opiera nurtowi pokazywania wszystkiego, co się da w filmie, ale czy będzie tak zawsze - trudno powiedzieć. Mam nadzieję, że zwyczajnie będzie się wstydziła przed synem - bo kiedyś on te filmy obejrzy.

użytkownik usunięty

P.S. Przy czym pozwolę sobie na opinię, że w aktorstwie jest lepsza.

patrykDJ2009

Obie są piękne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones