Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
100 809 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Ja przepraszam... Ale kiedy zobaczyłam Natalie na trzecim miejscu moją reakcją było "CO PROSZĘ?!". Do teraz nie wiem, jakim cudem zdobyła Oskara. Nie zrozumcie mnie źle - "Czarny łabędź" mnie zachwycił, ale na pewno nie za sprawą kreacji pani Portman. Jedyne filmy w jakich ją znoszę to "Thor" i "Kochanice króla". Denerwuje mnie jej mimika, sposób grania... Choć muszę przyznać, że w roli Anny Boleyn ją uwielbiam (ale to może ze względu na to, że postać przez nią grana jest jedną z moich ulubionych postaci historycznych).

Akida27

A ja jej strawić nie mogę ... nie lubię jej, po prostu mnie denerwuje.

Niebieski_kot

A mnie irytuje jak ludzie piszą takie idiotyczne komentarze.

JohnnyDepp4LIFE

O gustach się nie dyskutuje.

Niebieski_kot

Nie ma o czym dyskutować, bo najwyraźniej ty nie masz gustu

JohnnyDepp4LIFE

Granica między fanem, a fanatykiem jest bardzo cienka, ale ty już ją przekroczyłeś.
Powiedziałam, że nie lubię tej aktorki, a ty już się rzucasz zupełnie nie wiem o co. Jest dobrą aktorką, ładna też jest, ale mam prawo jej nie lubić, ale po co mam tłumaczyć skoro i tak masz swoje racje.

Niebieski_kot

Tyle osób jej dało pozytywne oceny, a jakoś zawsze widze tutaj negatywne komentarze o niej. Po co ktoś wchodzi na osobe, której nie lubi i pisze jej negatywne komentarze? Sam napisałeś(aś), że jest dobrą aktorką i jest ładna to po co piszesz takie bzdury jak wyżej? Idź sie dowartościować na kimś innym. I po co piszesz, że jej nie lubisz? Kogo to obchodzi?

Akida27

Widziałam ją w wielu filmach i jedyny, w którym była znakomita to "Leon" i za niego zasługuje na pochwały. Według mnie jest infantylna w każdym filmie i słowo, którym najlepiej mi opisac moją ocene tej aktorki to angielskie- DULL. W "Łabedziu.." była dobra ale nie oscarowa.
Myslę, że to 3. miejsce nie wynika z tak wysokiej oceny jej umiejętności aktorskich a z racji tego, że stała sie ostatnio popularna.
Jest wiele lepszych aktorek w tej samej kategorii wiekowej, np. Michelle Williams czy Anne Hathaway, no ale sa mniej urodziwe od Portman a tym samym zajmują dalsze pozycje w rankingu. Tak to niestety jest na Filmwebie.
Portman nie jest złą aktorka i wydaje sie byc sympatyczna ale niestety jest w niej coś irytującego.

Friendsa

W Black Swan była oscarowa, a w Leonie była jeszcze dzieckiem i zagrała lepiej niż Anne Hathaway w Ocalonych i w Batmanie i w wielu innych filmach. Anne Hathaway? To jest dopiero przeciętna aktorka, a o Michelle Williams nie powinna być nominowana do oscara za tą żałosną gre Marilyn. A kto według ciebie zasługuje na 3 miejsce? Anne? Michelle? Według mnie nawet na 300 miejsca nie zasługują. I z jednym sie zgadzamy, Natalie nie zasługuje na 3 miejsce, zasługuje na 1.

JohnnyDepp4LIFE

A to tylko te 3 aktorki istnieją w swiecie filmowym, żeby wybierac 3 miejsce pośród nich?
Jeżeli próbujesz wmówic, że Portman jest lepszą aktorką od Meryl Streep, Glenn Close, Cate Blanchett, Kate Winslet czy Tildy swinton (...), to znaczy, że jestes zaślepionym fanatykiem, który stracił kontakt z rzeczywistością. Nikt nie odbiera Ci prawa do jej uwielbiania ale obiektywizm w życiu bardzo pomaga. Nie odbieraj sobie prawa do poznawania innych aktorek i wiekszych talentów a nóż zmienisz obiekt zainteresowń, no chyba, że oceniasz tylko po wygladzie i tylko Portman jest w Twoim typie. Nie patrz na to co jest modne, sięgnij troche głebiej ;)

Friendsa

Że wymieniłaś ochydne starocie (oprócz Kate Winslet). Nie sztuka jest wejść na strone, na której są wypisane najbrzydsze aktorki i tylko spisać. Są to bardzo dobre aktorki, ale Natalie jest na ich poziomie albo i jeszcze lepsza. Ona jest jeszcze młoda, ale za kilka lat będzie miała tyle oscarów i tak samo szanowana jak Maryl. To, że Natalie jest ładna to nie znaczy, że trzeba pisać negatywne komentarze o niej na Filmwebie tylko, żeby sie dowartościować

JohnnyDepp4LIFE

Rozkoszny(a) jesteś, naprawde, ale musisz sie jeszcze nauczyc w życiu systemu wartości i kultury. Pisząc o kims, że jest oHydny i stary i dlatego gorszy zawodowo od młodej kobiety, pokazuje Twoje ograniczenie, ale predzej czy później przejedziesz sie na tym. Fani Biebera są na tym samym poziomie.Tyle.

Friendsa

A tak w ogóle Natalie zagrała tylko dobrze w 'Leonie'? Ty musisz sie jeszcze dużo nauczyć. Tyle ludzi na nią zagłosowało wysoko, a tylko jakieś zazdrosne nastolatki się na niej wyżywają. Cała pierwsza dziesiątka na filmwebie jest dobra, wliczając Natalie. Nie tylko z powodu jej urody jest na trzecim miejscu. Jest dużo młodych aktorek, które są nisko. Jeśli tyle ludzi na nią wysoko zagłosowało, to chyba musi w tym być coś więcej, nie? A tak na marginesie teksty z Bieberem sie już przejadły.

Akida27

Hersląg pani drugiej hersląg od komputerowego finału.

Akida27

Jak ja nie lubię tej aktorki... Gra jak drewno... Koszmarna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones