Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Czy wiadomo coś nt, tego czy zagra w thorze 3? Podobno w avangers 2 ma go niby rzucić, więc się
martwię, że nie będzie już Jane w Thorze. Czy są jacyś znawcy komiksu?

VeronicaBass

Też jestem ciekawa .

VeronicaBass

Opcje , mogą być dwie .
Pierwsza , to taka ,że Marvel chce pozbyć się Portman , albo ona Marvela . Ponoć , nie lubi grać ,Jane Foster , a jej postać . Średnio przypadła do gustu . Opcja , numer dwa . Jane w Thor Ragnarok . Chorowała na raka , tak mi się coś kojarzy . Chociaż nie jestem super znawcą komiksu . Pewnie gdy dowiedziała się o chorobie . Postanowiła zostawić Thora , by nie patrzył na jej śmierć . Ten oczywiście o jej chorobie , nic nie wie . Dowiaduje się dopiero w 3 części filmu, a może spękała , bo zdała sobie sprawę . Z tego , że związek śmiertelniczki i Thor , nie ma szans . Tak czy inaczej , nawet jeśli pojawi się w Thor 3 , będzie to jej ostatni film Marvela . Tak tylko sobie gdybam , jak dobrze poszukasz w necie , to znajdziesz informacje ,na temat trzeciej części komiksu .

blossom_3

Masz Ty, dziewczyno, jakąś wiedzę o poprawnej polszczyźnie? Gdzie z tymi przecinkami! Naprawdę, nauczyciel języka polskiego chyba zszedłby na zawał po przeczytaniu tych wypocin. Ile Ty masz lat, osiem?

ed j. rush

Dziękuję za cenne uwagi . Owszem popełniłam błędy i obiecuję poprawę .

blossom_3

Ależ proszę. po prostu ciężko się czyta takie coś. Nie tylko ze względu na fakt, że przecinki stawiamy bezpośrednio PO wyrazie, to jeszcze... No, po prostu, ogranicz troszkę ich ilość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones