Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Każdy tutaj pisze,że Natalie jest piękna, czarująca itp. Nie obrażając jej, ale czy tylko według mnie jest przeciętna? Chodzi mi o wygląd, za mało filmów z jej udziałem oglądałam.

użytkownik usunięty
Loczek156

aktualnie ma blond włosy - zobacz może Ci się teraz spodoba bardziej ;))

Nie lubię blondynek

Loczek156

Miała zaledwie 12 lat gdy zagrała w Leonie Zawodowcu. Ja wówczas miałem 14, i już wtedy byłem zauroczony tą dziewczyną i jej urodą. Dziś minęło prawie 20 kolejnych a dla mnie jest nadal piękną, teraz już kobieta. Nie wiem, może moje wspomnienie i fascynacja o tej dwunastolatce oddziałują do dziś, pewnego rodzaju platoniczne zauroczenie? Jednak nie można jej odmówić urody, a i kunszt aktorski jest całkiem niezły. Ogólnie podoba mi się, że jest o niej "głośno", ale z odpowiednim umiarem. Dobrze dobiera sobie role i chętnie oglądam z nią filmy.

Loczek156

Może nie jest bardzo urodziwa, ale jest bardzo zdolna, to się liczy. A co do urody, to wg mnie jest w porządku.

Loczek156

Mimo, że uiwelbiam Portman od długiego czasu też nie uważam jej za jakąś piękność :)

Loczek156

Jest bardzo przeciętna.

Andy400

A ty jesteś Bogiem Seksu..

Anaissa

Nie, nie jestem i nigdy się za kogoś takiego nie uważałem.

Anaissa

Co za ohydne określenie "Bóg seksu" używają go chyba tylko seksoholicy i różnej maści degeneraci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones