Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 217 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

http://www.youtube.com/watch?v=MMC_b0dsXQc&feature=related

Słucham tego od pół godziny. Piękny kobiecy głos.

krzychun

Pussy Galore. Ona dopiero miała głos. Widziałeś, słyszałeś? :) Lubię zdecydowane kobiece głosy. Albo Joan Collins, ah, torpeda. Zero wahania w głosie.

La_Pier

Elizabeth Taylor w "Kleopatrze" (i nie tylko) - cóż za niesamowity głos!

La_Pier

Heh, Bondy(mówimy o Goldfinger?) widywałem zawsze w TV z lektorem więc mój odbiór tej postaci jest nieco zakłócony;)

Emily Watson w "Przełamując falę" miała piękny, dziewczęcy głos. Lubię też głos Heleny Bonham Carter.

Meryl Streep w "Bridges..." pięknie naśladowała głos prowincjonalnej kobiety.
Albo Cate Blanchett w "Aviatorze" kiedy jej postać mówi znudzona w restauracji.

Kocham Portman, ale i tak lecę obrobić dupę Darrenowi za "Black Swan".

krzychun

Blanchett ma nieziemski głos :) Jeszcze Kim Novak w "Vertigo", zmysłowy głos!

Natomiast jeżeli mówimy o uroczym, miękkim głosiku, to zdecydowanie Audrey Hepburn zostawia wszystkie konkurentki w pokonanym polu. Chciałbym żeby Audrey usiadła naprzeciw mnie i po prostu mówiła. Cokolwiek. Jej głosu mógłbym słuchać w nieskończoność.

Ponadto, Tautou - uroczy francuski głosik.

"Kocham Portman, ale i tak lecę obrobić dupę Darrenowi za "Black Swan".

"Black Swan", film nędzny. Za mało odrealnionych zdarzeń i gdzie do cholera ta legendarna, ostra scena lesbijska? Matka bardziej interesująca niż córka. Darren nie wyważył odpowiednio proporcji.

La_Pier

No, ta scena lesbijska jest wyjątkowo nędzna. Od razu pomyślałem sobie, że ten film powinien wyreżyserować ktoś taki jak Verhoeven i nawet wspomniałem o tym na forum BS, ale już dostałem baty od fungirl:d

http://www.filmweb.pl/film/Czarny+%C5%82ab%C4%99d%C5%BA-2010-526137/discussion/A ronofsky+to+nie+Verhoeven,1942409

krzychun

Wspomogłem Cię nieco w tej ciężkiej batalii :) Ale ona na bank jest prowokatorką. I być może to wcale nie ona, tylko on ;)

krzychun

Celine Dion ma piękny głos - ale jest piosenkarką :D
Ta ma także piękny taki kobiecy....
Moje ulubione głosy aktorek angielskich, amerykańskich to Kate Winslet, Meryl Streep i Helena Bonham Carter <3 ta to ma power :D taki mocny kocham

krzychun

Ja również :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones