Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

ona jest coraz ladniejsza, z roku na rok. przyznam ze kiedys mi sie srednio podobala np. w filmie garden state (wiem, w tej roli nie chodzilo o wyglad, no ale jakos same rysy nie przypadly mi do gustu) ale np. w strings attached jest taka sliczna i naturalna, nie jak te wszystkie wymalowane od stop do glow gwiazdunie :p

ania33128

Zgadzam się. Ma teraz większą charyzmę i jest bardziej kobieca : )

ania33128

Kiedyś miała pełniejszą buzię,teraz jest taka chudziutka,zaczęła też uzywać jakby mocniejszego makijażu,co nie zawsze wygrywa z jej jednym z największych atutów jakim jest naturalność.Mimo wszystko kocham tą kobietę i gdyby była przy mnie nie pozwoliłbym jej skrzywdzić;).

Filmik z 2002r. -gdy miała 21 lat,wygląda ślicznie http://www.youtube.com/watch?v=8_CspZxi_tQ&feature=results_main&playnext=1&list= PL0723BBFF5928C0F2

SoGeNs

no rzeczywiscie sliczna :) Aj ta Natalie, nie dosc ze ladna to i do tego madra

SoGeNs

kocham jej śmiech

ania33128

Właśnie moim zdaniem zmieniła się na niekorzyść. Zobacz ją chociażby w Gwiezdnych Wojnach, a potem w Czarnym Łabędziu.

Sztuczny_rarytas

mi się wydaję że zły film wybrałeś do porównania, chodzi mi o Czarnego Łabędzia. dlatego, że ta rola wymaga od niej być bardzo chudą, co raczej nie wpływa korzystnie na całość wyglądu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones