Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman
kicia17

Zgadzam się, długo to był mój ulubiony film, w dużej części dzięki niej :)

kicia17

ahh ta dzisiejsza mlodziez..

aew4334555

Do czego się odnosisz w swojej wypowiedzi?

kicia17

do tego ze w dzisiejszych czasach kazdy lyka papke* bo przez to uwaza sie za inteligentniejszego.

*filmy aronofskyego

aew4334555

masz chłopcze kompleks.

ed j. rush

to nie kompleks a chec nawracania zblakanych owieczek.

aew4334555

nawracanie? bylebyś nie chciał tylko mordować z zimną krwią niewiernych, którzy nie podzielają twego zdania.

ed j. rush

o to sie nie martw,w koncu nie tylko poprzez przelana krew ludzie nawracali sie ze zlej drogi.
btw nie ogladasz przypadkiem losia superktosia na tvn? slyszalem ze to glebokie kino morlanego niepokoju z wybitna kreacja roberta de niro.

aew4334555

nie martwię się, po prostu radykaliści wzbudzają we mnie uczucie politowania.

ed j. rush

ja nimi gardze!

aew4334555

jak przystało na radykalistę, prawda?

ed j. rush

nie madre bylyby gardzenie samym soba.

aew4334555

błagam, zakup sobie słownik...

ed j. rush

po co kupowac?
http://www.sjp.pl/

aew4334555

Zadałeś sobie tyle trudu, by go znaleźć, to jeszcze poświęć czas na pisanie zgodne z tym, co zawiera.

aew4334555

"Złej drogi"? To jakiej? Bo mowa tu o nawracaniu pogan przez chrześcijan?

ed j. rush

dodam ze po obejrzeniu meczacego pi utwierdzam sie w moim przekonaniu

aew4334555

Przeczytalem wszystkie twoje posty na "Tym forum o Portman". To co wypisujesz, nie jest normalne. Byc moze, nie trawisz jej za role w SW, gdyz zauwazylem, ze jestes fanem tej serii. Ktoz to wie. Jednak nie znaczy to, ze mozesz sie wypowiadac w ten a nie inny sposob. To prawda, ze kazdy moze sie wypowiedziec na dany temat, ale robmy to w kulturalny sposob. Twoje ironiczne i agresywne wypowiedzi nic nie wnosza do dyskusji. Ludzie tacy jak ty, powinni byc banowani z jakichkolwiek rodzajow portali spolecznosciowych. "ahh ta dzisiejsza mlodziez" - sadzac po twoich wypowiedziach nie masz nawet najmniejszego pojecia, JAKA JEST. Po przeczytaniu twoich wypowiedzi doszedlem do jednego wniosku, a mianowicie: jestes osoba, ktora zawsze musi miec racje, a jesli ktos sie nie zgadza to jest glupcem. Wiem jedno: nie mam zamiaru wiecej sie wypowiadac na ten temat, gdyz jest to bezsensowne, poniewaz cokolwiek bym napisal, to ty oczywiscie sie z tym nie zgodzisz, bedziesz madrzejsz etc.


pzdr. d0man

D_D_D0man

od kiedy nienormalne jest miec racje?
role w sw to kompletna zenada dorownuje jej tylko cotilliard jako miranda/talia w tdkr fuj!
jak widzisz panuje demokracja i wolnosc slowa wiec jezeli bede mial ochote napisac/powiedziec ze portman to slaba aktoreczka przeceniana przez stado lemingow to tak zrobie. jak to sie mowi 'ironia to bron ludzi inteligentnych' wiec albo sie dostosujesz do poziomu albo nie udzielasz sie w dyskusji.
jezeli ktos przekona mnie do swojej racji to tylko poprzez rzetelna argumentacje,a nie durne frazesy^

pozdro!

aew4334555

"Ironia to broń ludzi inteligentnych" to Twoje życiowe motto? Ale powiem Ci, że zależy jaka ironia i czy na pewno to co piszesz jest ironią czy po prostu zwykłym chamstwem.
A może to Ty się dostosuj do kulturalnego poziomu dyskusji? Bo chyba lepiej równać do lepszych niż do gorszych, prawda?

użytkownik usunięty
aew4334555

Moja szkoła!

kicia17

śmiem wątpić

kicia17

boże jaka ona jest podobna do Keiry Knightley !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones