Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
100 809 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

taka aktoreczka do filmikow s-f, nic poza tym, a jako czlowieka to w ogole nie mam do niej szacunku, pomijajac juz to ze jest zydowka..

m_dub

co z tego, ze jest Żydówką?

użytkownik usunięty
m_dub

Rozwiń ten temat o Żydach a raczej nie zabawisz na tym portalu zbyt długo....

m_dub

Co masz do niej jako człowieka, też chciałbym poznać trochę więcej szczegółów? A poza tym, czy "Leon" to filmik SF? Bo moim zdaniem w wieku 12 lat zdecydowanie zasłużyła na Oskara rolą Matyldy (tak, właśnie obejrzałem po raz kolejny).

użytkownik usunięty
Col__Kilgore

Tak, za rolę Matyldy powinien być Oscar, albo chociaż nominacja! W Czarny Łabędziu stworzyła jedną z lepszych ról kobiecych ostatnich lat. Poza tym na swoim koncie ma takie hity jak Gorączka, V, Bliżej. no i Star Wars(chociaż osobiście nie lubię tej nowej trylogii). Bezapelacyjnie najlepsza aktorka swojej generacji.

no blagam star wars, gorączka, czarny łabędź, przeciez to takie typowo amerykanskie tytuly, sredniawka

m_dub

Byłeś proszony o napisanie co masz do niej jako do człowieka więc napisz skoro wiesz coś o tym, albo przestań zaśmiecać ten portal swoimi wymysłami.

jedna z lepszych ról w łabędziu? haha nawet sama nie tańczyła kurduplasta kreaturka

Marcinekk

Eee... a czy Oscara dostaje się za taniec, czy za grę aktorską, bo jakoś mi to umknęło. I czy w półtora roku ktokolwiek byłby w stanie nauczyć się tańczyć jak zawodowiec?

m_dub

kim ty jesteś, zwolennikiem Adolfa Hitlera? widzę, że oglądałeś Black Swan, a film rzeczywiście jest kiepski, jednak musisz zauważyć, że rola Portman jest świetna! mimo, że mało kto czuje sympatię do jej bohaterki. a w ogóle BS to nie film s-f, tylko psychologiczny...

użytkownik usunięty
m_dub

Bo trochę mniej się rozbiera niż całe Hollywood?

m_dub

Mały Off-topic
Ojciec żyd pyta się syna.
- Leszek co byś chciał mieć?
- Pieniądze.
- A potem?
- Bardzo dużo pieniędzy.
- A gdybyś miał bardzo dużo pieniędzy to co chciałbyś mieć?
- Odsetki.

m_dub

daruj sobie prostaku. przestań trollować.

użytkownik usunięty
KrisM

On jutro na pole bawełny wyrusza i musi jakoś ten stres odreagować :P
A poważnie już mówiąc, ten oszołom jedzie na nucie antysemityzmu również na forach innych znanych Żydów .... Nie wiem czy tym kretynom się przed komputerem nudzi czy też może mają tak marne życie, by urozmaicać je trollowaniem. Żałosny osobnik, tyle mogę powiedzieć.

A dla Natalie - 10/10 :) Utalentowana aktorka młodego pokolenia.

m_dub

haha dobre

m_dub

Natalie to zdolna aktorka , ma talent

użytkownik usunięty
Anda00

Moim zdaniem ma potencjał, ale jej aktorstwa też bym się czepiała - jest sztywna! Jednak jest kilka takich ról, które potrafiła zagrać bardzo dobrze i dzięki nim zapisze się w historii kina - jestem tego pewna.

m_dub

nie jest wyznawcą judaizmu (zydówką) bo otwarcie przyznaje sie do ateistu :)

<3

użytkownik usunięty
karlwerner

To, że nie wyznaje religii judaistycznej, nie znaczy, że nie jest Żydówką, nie każdy Żyd jest religijny :))

;))))))) true. ale ten glomb by i tak nie zalapal ;)

karlwerner

http://pl.wikipedia.org/wiki/Żydzi
Skąd wiecie czy się zalicza do Żydów?
Poza tym trudno dziś jednoznacznie określić czy Żyd to narodowość czy religia, chyba raczej religia. W końcu albo ktoś jest Izraelczykiem albo innej narodowości, Żyd to raczej człowiek wyznający judaizm.
Co z tymi Żydami? Mam wrażenie, że 90% antysemitów w Polsce, to głupie kury powatarzające zasłyszane hasła na temat Żydów i z tego się bierze antysemityzm, nawet generalnie nic im nie zrobili ci Żydzi, ale starszy kolega czy nawet tata mówił "j**** Żydów", to dziecko przejęło i bez konkretnego powodu nienawidzi tych ludzi. Poza tym takie sprawy jak np. http://pl.wikipedia.org/wiki/Protokoły_Mędrców_Syjonu. Chyba prędzej ludzie powinni nienawidzić muzułmanów, w końcu faktem jest, że to oni podkładają bomby i nieważne ilu zachodnich muzułmanów ze Stanów czy Niemiec będzie się od tego odcinało. To Islam nienawidzi innowierców. Tymczasem, co rusz (nawet znane i szanowane osobistości) słyszę, w TV masę ludzi popierających Palestyńczyków. Tak, róbmy tak dalej, zaleją nas, to zobaczycie, Żydzi zbudowali sobie fajne państwo, z którego się nie chcą ruszać (raczej wracają tam), natomiast Arabowie, co rusz muszą, gdzieś emigrować, a to za chlebem, a to znowu masowe protesty.

użytkownik usunięty
karlwerner

co racja, to racja :))

A co do tego, czy się zalicza do Żydów, czy nie ech... wystarczy przeczytać jakiś artykuł, albo wywiad z Natalie, ona często podkreśla, że jest Żydówką i że jest dumna ze swoich korzeni :)) Zresztą ostatnio była głośna akcja związana z tym, że poczuła się urażona wypowiedzią Galliano dotyczącą właśnie Żydów i odesłała wszystkie duperele Diora :))

m_dub

Ej, Natalie Portman jest jedynym powodem dla którego oglądam te trzy koszmarki z logo SW (ale epizody IV-VI uwielbiam).
Oglądałeś Leona Zawodowca? Jeżeli tak, to nie wiem jak mogłeś użyć słowa "aktoreczka". Ja uważam, że zagrała genialnie.
Z każdym kolejnym filmem widać, jak Natalie dorasta, jej gra przestaje się opierać już głównie na emocjach, dołącza do nich też świetny warsztat. Co więcej, nie jest jedną z tych aktoreczek (tutaj to słowo pasuje), które zawsze grają taką samą postać (zwykle z jedną miną przez cały film). Każda z odgrywanych przez nią ról jest oddzielną historią. W Czarnym Łabędziu dała świetny popis tego, co osiągnęła do tej pory. Uważam jej oscara za w pełni zasłużonego.

Jest żydówką - so what? o.O

m_dub

Dubieniecki, co ty znów nawywijałeś w SKOKu, że ponownie o tobie głośno?
Że lubisz prostacko trollować, to jeszcze pikuś, ale ten "skok" to sobie mogłeś darować.
Tak poza tym, co ty ćpasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones