Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

obejrzałem z nią wszystkie filmy, jedynie jeszcze muszę zobaczyć 2 krótkometrażowe filmy z nią z 1994 i 2004 roku, jeden pełnometrażowy z 2005 roku domino one, to są moje braki, po obejrzeniu takiej ilości filmów z nią muszę powiedzieć, że jest to genialna aktorka, która umie wcielić się w każdą postać jaką ma do zagrania, nie jest to aktorka, która tylko gra w jednym gatunku tylko w wielu, a to się chwali, bo umie się się odnaleźć w każdym filmie. pozostało tylko czekać na nowe filmy z tą nimfą.

herkules5_56

który najlepszy ??

niko_filmweb

Jeśli chodzi o jej grę aktorską to na pewno polecam "Closer", "Kochanice króla", "Leona zawodowca".
Bardzo dobrze też gra jako nastolatka w filmie "Piękne dziewczyny". Warto też obejrzeć film "Bracia".
W filmie "Zakochany Nowy Jork" jest nawet segment, który ona wyreżyserowała.

herkules5_56

Nie obejrzałam jeszcze wszystkich filmów z Natalie,ale po tych kilku rolach,w których ją widziałam,muszę stwierdzić,że jest ona bardzo utalentowaną aktorką.Gra wspaniale,jestem pod wrażeniem :-)

herkules5_56

Fajnie :)

herkules5_56

Ja obejrzałam już wszystkie filmy z nią. I uważam, że jest niesamowita! Nie zgadzam się z ludźmi, którzy mówią, że w każdym filmie gra tak samo.

kobieta_kotek

Dokładnie! Teraz tylko czekać na Jackie, w której po raz kolejny rozwali system <33333

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones