Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 058 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

że tak całkowicie pozbawiona charyzmy, zwyczajnie ladna ale niczym się nie wyrózniajaca z tłumu dziewczyna jest z taka siłą robiona na wielka gwiazdę, która nie jest i nigdy nie będzie. Chyba tylko rola w Leonie Zawodowcu sprawi, że za kilkanaście lat jeszcze niektórzy będą wiedzieli kto to jest. Nie wiedzieć czemu, ten film zdobył miano kultowego, bo jest słaby tak jak i "aktorka" Portman.

cesare_10

Leon jest słaby?!oglądałeś w ogóle?To co tam wyprawia Portman to mistrzostwo świata

linkin14

Nic na to nie poradzę, że film mi się nie podobał; nie byłem go nawet w stanie oglądać z uwagą. Nie znoszę Jeana Reno, a w Leonie drażniło mnie wszystko - jakaś nachalna niby to niezwykłość filmu, a dla mnie nieznośna maniera. Portman z tym sztucznym, ale typowym dla naturszczyków kina dziecięcego kreowaniem się na dojrzałość też działała mi wyjątkowo na nerwy. Kino francuskie od drugiej połowy lat 80 - tych (mniej więcej) nie nadaje się do oglądania - oczywiście to moja ocena.

cesare_10

tak i 3 miejsce w rankingu mówi samo za siebie. Jest rewelacyjną aktorką. Duchy Goi, V jak Vendett, Leon Zawodowiec, Czarny Łabędź, Kochanice Króla, Closer. To są role wybitne. Jest inteligentna, jej gra jest wysmakowana, w najlepszym guście. Rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale krytykować brak talentu tylko dlatego, że Ty go nie widzisz nie świadczy dobrze.

Unibet_78

Przecież miliony much nie mogą się mylić, a gówno to prawdziwe delicje.

Unibet_78

Zgadzam się, jej epizody w słabej generalnie, Jagodowej miłości czy Wzgórzu Nadziei, rola w Closer i Czarnym Łabędziu dowodzą, że to jest naprawdę dobra aktorka. Do tego piękna i inteligentna dziewczyna.

cesare_10

Thats a power of israel!!!

victorr

Dokładnie. Jej pochodzenie jej dużo pomogło, nie oszukujmy się.

użytkownik usunięty
cesare_10

Ona nie jest robiona na wielką gwiazdę. Jest tak popularna, że na filmy ustawiają się tłumy... A potem jej nie poznają na ulicy. x-D

cesare_10

A tak z ciekawości zapytam, jaka aktorka jest dla Ciebie nie przeciętna i nie wyróżniająca się z tłumu ?

Robaczek_12

To nie sa wprawdzie aktorki mojego pokolenia, ale lubię filmy z tamtych czasów. Wtedy wybierano piękności (i twarz i figura), które dodatkowo "lubiła kamera". W kinie włoskim cała masa, ale najbardziej znane: Loren, Lollobrigida, Stefania Sandrelli, Silvana Mangano, Lucia Bose, Pier Angeli. Trochę młodsze Włoszki: Ornella Muti, Laura Antonelli. Z Francji: Deneuve, Michele Mercier, Capucine, Bardot. Z Wlk. Brytanii: Vivien Leigh, Belinda Lee, Joan Collins, Lesley-Anne Down, Jean Simmons. Ze Szwecji: Ingrid Thulin, Britt Ekland, Gunnel Lindblom, Bibi Andersson. Z USA: Monroe, Janet Leigh. Z Polski: Barbara Kwiatkowska, Ewa Krzyżewska, Barbara Brylska.
Mógłbym jeszcze wymieniać, bo akurat te mi przychodziły do głowy. Natalie Portman en face jeszcze się broni jako zwyczajnie ładna, ale profil ma po prostu brzydki, a figurę ma taką, ze nie można o niej powiedzieć, ze jest zgrabna.

cesare_10

Natalie ma brzydki profil ? to ty chyba nie widziałeś brzydkiego profilu twarzy...
co do jej figury ma zwyczajną, jest trochę za niska, ale zgrabna i proporcjonalna co do swojego wzrostu i wagi.

Nie mozna tylko opierać się na pięknościach z tamtych lat, wtedy kobiety też były inaczej malowane do filmów, miały tego tonę na twarzy w przeciwieństwie do aktorek w dzisiejszych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones