Natasza Urbańska

3,5
4 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasza Urbańska

Skad ta fala hejtu? Nataszka jest piekna kobieta i swietna aktorka! Uwazam, ze jedyna zasluguje na
kariere za oceanem! Genialnie zagrala w BitwieWarszawskiej (plakalem jakbobr), ja sie pytam GDZIE
SA OSKARY? No, ale wielkie talenty sa zwykle NIEDOCENIANIE - niestety...

WIEC APELUJE - OGLADAJCIE NATASZKE! <3

xoxo

Bartek Kozak

kozio56

troche sierozpisalem, ale co zrobisz? nic nie zrobisz

kozio56

Zgadzam sie w 100 procentach codziennie kazdy wieczor koncze filmem z Nataszka ♥

kozio56

A stąd ta "fala hejtu", bo jak się wystawia na publiczną ocenę, to JĄ DOSTAJE. Nie będzie bowiem tak, że ktoś tylko sobie zamarzy zostać osobą publiczną i od tej pory wszyscy będą cicho siedzieć i potulnie dawać się katować jej "talentem" i oczywiście jej bulić... Nie chce słuchać krytyki, to do kasy do Biedronki! Będzie miała święty spokój. Jakoś się nie kwapi. Może wiesz dlaczego?

kozio56

Ja również uwielbiam Nataszę odkąd ją poznałam w 2007. Co prawda jej rola w Bitwa Warszawska 1920 nie do końca mi się podobała to i tak Nataszę uwielbiam :). Świetnie, tańczy, świetnie śpiewa i szkoda że nie gra w filmach albo choćby serialach. W Fali zbrodni swietnie grała Sielene, najlepiej, dzięki niej zaczęłam oglądać ten serial i go pokochałam :). Dodam, że od jutra w ATM Rozrywka zaczynają się odcinki, w których ona juz gra. Polecam, o 21 od poniedziałku do piątku :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones