Nathan CarterI

Nathaniel Carter

5,5
25 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathan Carter

Zero urody, zero talentu! Jest otyły (przyjżyjcie sie kiedys w serialu roscoe) i wygląda jak mieczak. Takie gotowane kluski z niego.

użytkownik usunięty
laleczka_Chuckie

Tak ten facet nie umie grać. Wszystkie kreowane przez niego postacie są do siebie podobne, a moze podobne do niego samego?? Ogólnie rzecz biorąc nudiarz

użytkownik usunięty

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU DY

użytkownik usunięty

sam jesteś beznadziejny. Ja go uwielbiam!!

użytkownik usunięty

Beznadziejny to jest ten twój tekst. Po co piszesz takie rzczy, skoro nie masz o nich pojęcia? Nathan Carter jest aktorem całkiem niezłym. Co do urody, to kwestia gustu (ja uważam, że jest spoko). Zapewne kolejna fanka/fan Daniela Radcliffa...

IGNORANT

użytkownik usunięty

Daniel'a Radcliffa tez nie lubie...a przepraszam skad wiesz, ze niemam nic o tym leszczu pojęcia?

użytkownik usunięty

a powiedz mi...któy gośc z roscoe ci sie bardziej podoba? Steve Belford, który jest o niebo przystojniejszy i tryska świeżościa, energią czy ta kluska Nathan Carter, który jak się uśmiecha to próbuje naśladować jakiegoś maczo? Ja myśle, że jesli już mówić o talencie to tylko w pierwszym wypadku...POzdro

użytkownik usunięty
laleczka_Chuckie

Cóż.. O gustach się nie dyskutuje... Ale trzeba mu przyznać, że bardzo schudł w drugiej serii... Pewnie go przycisnęli ^_^

użytkownik usunięty

Ja go uwielbiam, dla mnie jest przystojnyi w ogóle spoko.

laleczka_Chuckie

Wcale nie. Nathan jest spoko i potrafi grać. To ty jesteś zupełnym zerem skoro piszesz o nim takie rzedzy, a wcale go nie znasz!!!

laleczka_Chuckie

każdy ma prawo do własnego zdania, więc ja też mam swoje i nie zgadzam się z Tobą ;P
Według mnie Nathan jest b. przystojny i jest naprawdę fajnym aktorem.

to tyle ;]

użytkownik usunięty
Temptation_2

jesteście po prostu ślepi i tyle ! River Pears z przyklejonym uśmieszkiem wygląda jakby miał szczękościsk. Nathan jest super i nie jest otyły !! wogóle rozumiecie to słowo czy nie bardzo ?
ZAstanówcie się nad sobą :/

laleczka_Chuckie

jak dla mnie umie grać , a na dodatek jest śliczny :*

laleczka_Chuckie

zero urody i zero talentu? moim zdaniem (bo kazdy moze miec swoje zdanie) on jest po pierwsze sliczny a po drugie ma wielki talent. wprawdzie widzialam go tylko w Radiostacji Roscoe ( :):):):):):) ) ale po tym co widzialam w tym serialu wiem ze gosc ma naprawde duzy talent. no dobra skonczylam.

laleczka_Chuckie

zero urody i zero talentu? moim zdaniem (bo kazdy moze miec swoje zdanie) on jest po pierwsze sliczny a po drugie ma wielki talent. wprawdzie widzialam go tylko w Radiostacji Roscoe ( :):):):):):) ) ale po tym co widzialam w tym serialu wiem ze gosc ma naprawde duzy talent. no dobra skonczylam.

moska3

Zgadzam się z tobą. On jest słodki i jest takim aktorem jakim chce być a tobie nic do tego. No, a poza tym czytałam wywiad z nim. Jest naprawdę miły, tajemniczy. Ma klasę. A otyły wcale nie jest. Raz był ale to o parę kilo i szybko schudł. Przestańcie się czepiać.

katieffie

gwiazdko kochana mozesz mi powiedziec (napisac) gdzie ty czyalas wywiad z Carterem? strasznie bym chciala go zobaczyc. znaczy sie ten wywiad. ja tez uwazam ze jest slodki. no i zgadzam sie z toba: on nie jest otyly. i dolaczam sie do zdania zeby przestac sie go czepiac. buziaki:))

moska3

Gdzie ja go czytałam...? Nie pamiętam. To było na necie ale (bardzo cię przepraszam) nie mam pojęcia na jakiej stronce. Dzięki za poparcie:):) i jeszcze dodam, że Nathan powinien wziąść się w garść i zagrać w jakimś znanym filmie to pokarze wszystkim że nie jest fajtłapą ;);)

katieffie

Ja nie mogę się do niego przyczepic, ani pod względem urody, ani talentu. Gdyby nie było takich jak on to w filmach mwidzielibyśmy samych wyskich brunetów o jakimś tam spojrzeniue, a rzeczywistośc taka nie jest. A co najważniejsze nie oceniajmy człowieka po roli jaką gra :]

laleczka_Chuckie

nie znam go jako człowieka, ale postać którą gra w radistacji jest bardzo interesująca, prawdą jest że nie szta zdobi człowieka, chociaż u Nathana nie mam się do czego przyczepić.

laleczka_Chuckie

CHCIAŁABYM UMIEĆ GRAĆ JAK ON !

on jest naprawdę dobrym aktorem

Kiedy oglądałam RFR wielbiłam go xD
Jest bardzoo ładny ;]

laleczka_Chuckie

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Moim zdaniem jest uroczy i ma bardzo sympatyczną twarz :] I ogólnie mi się bardzo podoba. Nawet jeśli (jak twierdzisz) jest otyły. Poza tym, osobiście uważam go za dobrego aktora.

laleczka_Chuckie

taaa... otyły... yhm. I co jeszcze? Całkiem normalnie zbudowany. A mięciak? Heh, widzisz - niektórzy lubią inteligencję, a nie zgrywanie się na twardziela z osiedla ;]

laleczka_Chuckie

Skrzacikowo, masz całkowitą rację ;]
Nathan jest tak tajemniczy, że to aż pociąga. :)

olciaa92

Cóż nie powiem , bo uwielbiam go od lat i jest moim ulubionym aktorem i w ogóle osobowością xD niestety w internecie jest strasznie mało wiadomości (szczególnie nowych) o nim... jakby ktoś coś miał to pisać.

arwena16

Ja tam go lubię ;) Jest spoko! ;]

Ps.: Co z tego, ze jest otyły? On jeden?

laleczka_Chuckie

Ja uważam że Nathan jest bardzo przystojny a w RFR zagrał świetnie i wczuł się w soją rolę. Poza tym on nie jest otyły, może się tak komuś wydawać, ponieważ on jest zawsze wyprostowany, czego efektem jest wysunięta do przodu klatka piersiowa. Na dodatek jest troszkę niski więc wygląda to tak jakby na prawdę był otyły. Wystarczy to stwirdzić po twarzy ;) Osobiście bardzo go lubię jako aktora ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones