Nathan JonesI

6,7
2 598 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathan Jones

Ktoś to wreszcie musi powiedzieć. Nathan Jones to najlepszy aktor jaki kiedykolwiek zagrał w filmie.

Nathan doskonale zna się na swoim rzemiośle. Wielu aktorów obecnie zamiast zostać przy charakterystycznej dla nich roli często decyduje się na skoki w bok. Nie koncentrując się na tym, w czym są dobrzy, marnują swój talent. Pan Jones drwi z tego typu hochsztaplerów. Prawdziwy aktor wie, jaka jest jego rola.

Nathan Jones jest KRÓLEM gardłowego ryku. Nikt nie dorówna mu w tej dyscyplinie. Oglądając Troję (wyłącznie dla tego aktora oczywiście) wielokrotnie powtarzałem scenę okrzyku Nathana przed walką z Bradem Pittem. Okrzyk ten zdawał się poruszać góry, rozdzierać oceany i poszerzać dziurę ozonową. Widać, że scena walki jest komputerowo wygenerowana - żaden aktor nie pokonałby Nathana po usłyszeniu takiego ryku. Nie miałby odwagi.

Lecz czy Nathan Jones jest wyłącznie "tym, co ryczy"? Skąd. Australijczyk jest również - a może przede wszystkim? - niekwestionowanym mistrzem rzutu człowiekiem o ziemię. Podobnie jak w przypadku jego okrzyku huk uderzenia ciała rzuconego przez Nathana Jonesa jest prawdopodobnie najwybitniejszym dźwiękiem na świecie. By przekonać się co do tego polecam film "Nieustraszony" - bądź walki WWE, w których Nathan występuje. W "Nieustraszonym" Jones mierzy się z mistrzem sztuk walk - Jet Li. Nieczęsto widzi się tą personę lądującą na glebie - tutaj miało to miejsce wielokrotnie. Za każdym razem dziwiłem się, że Jet Li wstawał. Najprawdopodobniej zginął śmiercią tragiczną już przy pierwszym rzucie, i musiał go zastąpić dubler. Który też zginął.

Pozostaje tylko czekać na film, w którym Nathan dostanie - trzymam kciuki - rolę co najmniej drugoplanową. Film będący Mekką dla poszukiwaczy walki, ryku i rzutu ciałem o ziemię. Wiem, że ten film kiedyś powstanie, trzeba tylko czekać. Tymczasem - pamiętajmy o Nathanie, Tytanie z Tytanu. Nikt nie ryczy tak jak on, nikt nie patrzy wilkiem tak jak on, nikt nie rzuca o ziemię tak jak on. Człowiek renesansu.

Okacz

on jest taki zajebisty że nawet jego odbicie w lustrze się go boi

dawid10809

Li i tak go zniszczył...

elosidzej

zdarza się najlepszym,nie można być wiecznie niepokonanym

dawid10809

widziałeś film Nieustraszony ?

elosidzej

no tak :) Li go rozwalił takimi niby słabym ciosami :D

dawid10809

w rzeczywistości by były to ciosy piorunujące :D

elosidzej

ale głupota -facet 168 cm wzrostu,60 kg wagi powala byka 211 cm wzrostu i 160kg wagi

dawid10809

wiesz tu chodzi o umiejętności sztuk walk.

elosidzej

wiem o co biega -ale patrząc na swoje doświadczenia wątpie żeby tak łatwo było powalić takiego byka

dawid10809

chudy gruby duży mały,nie chodzi o posturę tylko to co się umi:D

elosidzej

Nathan to potęga

dawid10809

Li to mistrz...koniec tematu.

elosidzej

Lubie Jeta ale w tym wypadku jestem po stronie Nathana

elosidzej

On go powalił na potrzeby tego filmu normalnie zostałby przez niego spacyfikowany. Większość filmów o kung fu to totalne bzdury.

Okacz

to wyobraź sobie jakby przeciwnik Achillesa wydawał z siebie takie odgłosy. https://www.youtube.com/watch?v=aqKDKNjkQHA

Okacz

Nasz bohater pozytywny wydawał z siebie też wspaniałe ryki w filmie "Obrońca" - przy tym nie pobrudził się wypowiedzeniem ani jednego słowa. Ja podejrzewam, że jego rodzice (na pewno z boską krwią w żyłach) przewidzieli, że Nathanowi słowa nie będą potrzebne w życiu i uczyli go tylko ryku. Była to nauka długa i mozolna, dawała mierne wyniki, bo Nathanowi trudno przychodziło nauczyć się głoski "a" a potem doszły jeszcze umiejętności z wyższych poziomów ARRRRR GHAAAAA i Grrrrrrraaaaaaghhhhhh. To było już niemal ponad siły zwykłego śmiertelnika, no wiadomo jednak że wspaniały nasz idol do zwykłych nie należy i nauczył się tych karkołomnych dźwięków ŚPIEWAJĄCO.

Okacz

sceny walk w których występuje nathan mają tyle mocy że można by ze dwa osiedla naładować

przemas123

on jak zwali kupę, to kupa ożywa i siłuje się z nim na rękę.

Okacz

Jeśli lubisz tego aktora to obejrzyj sobie film Charlie's farm z 2014 roku a on tam gra morderce :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones