Nathaniel Buzolic

7,6
2 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathaniel Buzolic

Właśnie go obsadzili w roli jednego z pierwotnych braci Klausa - Kol'a :)

W serialu pojawi się pewnie gdzieś w drugiej połowie 3go sezonu :(

zgadnij_kto

prawdopodobnie w odcinku 13 :D ale będzie się działo :)

zgadnij_kto

zakochałam się od pierwszego wejrzenia hehe ;). Fajna akcja była z Kolem i Finnem. Mam nadzieję, że Nathaniel zostanie na dłużej, skoro to ma być sezon Pierwotnych. Ach, nareszcie zaczęło się dziać! :)

coldxshiver

Mnie osobiście bardziej urzekł Finn, aczkolwiek chętnie popatrzę na Nathaniel'a w roli Kola. :) Po jednym odcinku trudno stwierdzić, ale kupuję go. :D

zgadnij_kto

mi się on podoba, oby było go więcej :D

zgadnij_kto

wystarczyło mi parę sekund, aby się zakochać : PP
on MUSI zagościć w serialu na dłużej : D

BlueberryMe

dokładnie hehe :))
mam nadzieje, że go nie uśmiercą czy coś, on musi być na dłużej :D

zgadnij_kto

Jest przesłodki i niesamowicie przystojny :)
Czy też sądzicie, że jest podobny do Elijah? ;D

martusie

podobny podobny ;d i to baaardzo ;p
przystojniaka z niego xd

patrycja_1995

Hahaha koleś pojawił się dosłownie na 2 minuty, a tutaj laski szaleją na jego punkcie. Rozsiewa czar, dosłownie ;D Ja też już jestem fanką.

martusie

Musi być podobny. W końcu to bracia ; D

zgadnij_kto

Ja już jestem jego fanką! Przypomina mi bardziej dziecięcą wersję Damona, mimo, iż jest od niego straszy. I jeszcze ten nieziemski głos! Mam nadzieję, że zostanie w serialu na dłużej.

zgadnij_kto

Ja oczywiście podpisuję się pod tymi postami - "Kol" jest przesłodki! <3
Ale czy jeszcze komuś nie wydaje się, że imię "Kol" pisze się "Cole"?

Desire28

http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries/photos/006458304f1 Kol się pisze "Kol". skoro producenci serialu tak piszą, to myślę, że mają rację :)

Grink

Aaa... W sumie racja, skoro tak producenci piszą! xD
A bo po prostu lubię wszystko "zangielszczać" (czy jak to się tam mówi...) i myślałam, że ktoś źle napisał. ;)

Desire28

zachwycił mnie od pierwszego wejrzenia <3 i ten jego głos.... mmmm :)

zgadnij_kto

KOCHAM GO XD

zgadnij_kto

Widzę, że zachwycacie są Natem :) muszę przyznać, że rzeczywiście fajny z niego chłopak, przystojny i słodki :) jeszcze w dodatku jego postać się ciekawa :) wszystko się zgadza ;)

zgadnij_kto

Wie ktoś może czy będzie sie pojawiał w 4 sezonie ?

Nevermind_bicz

Niestety nie mam pojęcia ,ale w zupełości się zgadzam ze wszystkimi nade mną :)
Mam nadzieje ,że zobaczymy go w 4 sezonie :D

Nevermind_bicz

Pewnie, że się pojawi.. W 10 odcinku na pewno już będzie. I z tego co się orientuję, możemy być szczęśliwi, bo w 13 odcinku również- przynajmniej powinien, bo pojawił się na planie. ;)

zgadnij_kto

Pojawił się w 4 sezonie <3

Filmomaniaczka15

Szkoda, że grana przez niego postać została już zabita. Ale możliwe, ze pojawi się w 16 odcinku 4 sezonu <3

zgadnij_kto

Wie ktoś czy wróci? :)

natalia_1680

Być może Silas go wskrzesi,ale nic nie wiadomo... szkoda,bo uwielbiałam Kol'a.

zgadnij_kto

Bardzo przystojny i taki seksowny uśmiech i spojrzenie. Super zagrał Kola. Czekam na więcej filmów z Nathanielem.

IKnowWhatYouAre

Fajnie by było, gdyby pojawił się w spin-offie "The Originals" i cały czas mam nadzieję, że jednak ten Silas go wskrzesi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones