Navi Rawat

Navlata Rawat

6,3
336 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Navi Rawat

Navi jest nie tylko bardzo ładna (uśmiech ma faktycznie śliczny, bardzo ciepły), ale i przede wszystkim bardzo mocno UTALENTOWANA! Każda produkcja z jej udziałem mnie urzeka profesjonalizmem, a Thought Crimes też uwielbiam=)))<3 Całe szczęście, zaczęto ją doceniać, choć wciąż za mało ludzi ją dostrzega.

Święta prawda. Navi jest osobą prześliczną, a do tego potrafi grać :) Uwielbiam postać Amity ze Wzoru <Numb3rs>, jest genialna.


Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
faanka

Tak, Amitę też należy osobno nadmienić- jako ważny i fascynujący element jej filmografii:). Czekam na odcinki 'Wzoru', których jeszcze nie widziałam, bo, choć zaczęłam oglądać ten serial właśnie dla niej, (miałam to szczęście, że zorientowałam się od 1. odcinka) wciągnęłam się w akcję. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że moja sympatia dla tej produkcji żyje już w pewnym stopniu własnym życiem, mimo, iż do uwielbienia dla samej Navi/ Amity się jednak nie umywa=]. Dziękuję i odsyłam te pozdrowienia z powrotem;)...

Niestety słyszałam, że znowu ma być tak, iż od nowej ramówki polsatu <marzec> mają przerwać nadawanie wzoru, czyli po 14 bądź 15 odcinku, a sezon 2 The numb3rs zawiera 24 odcinki.

Mam nadzieję, że tak się nie stanie!

faanka

a ja bylam pewna, ze ona jest hinduska... :D

użytkownik usunięty
Daggulka_Preity

Też się ostatnio zaniepokoiłam o emisję 'Wzoru'. Przesłanki są conajmniej ostrzegające. Ale jak leciało na TV4, to też przerwali, tyle, że dochodząc do odcinków 3 serii. Ale to jedna brać te kanały, więc czego się spodziewać? Nie zdziwiłabym się.
Hmmm, bo tata Navi jest hinduską, od razu widać, że nie tylko imię ma hinduskie:).

użytkownik usunięty

Oj, HINDUSEM, oczywiście, przepraszam- ostatnio mózg mi chyba nie przeszkadza;]... Pozdrawiam!

hmm tak ją tu zachwalacie, a w filmie "zbrodnie umysłu" wypadła fatalnie, no ale cóż... po jednym filmie nie mnie oceniać:)

ceylor

zakochalem sie w niej

mateuszinho11

Jedno dyskusji nie podlega.
Kobieta piękna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones