Nia Peeples

Virenia Gwendolyn Peeples

6,4
889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nia Peeples

Nie sądzicie, że z Nii Peeples, jest niezła laseczka. Uważam, że ona jest boska. Jakie jest Wasze zdanie??

użytkownik usunięty
us911

jasne w half paste dead super laska z niej była
ale ty widziałeś date jej urodzenia???
ona dzisiaj ma 43 lata!!
to prawie jak moja matka!!!

to tak jak i moja matka. Ale patrząc na nią, od razu zaczynam mieć ochotę na spędzenie z nią nocy.

użytkownik usunięty

U takiej laski wiek się nie liczy. Ja mam 18 lat i chętnie bym się z nią lepiej poznał...

Piękna kobieta.

heh, minęło już równe 10 lat, teraz ma 53 lata i wciąż dobrze się trzyma ;)

użytkownik usunięty
us911

no mi tez się podoba fajna dupa tylko troche cycuszki mogła by mieć większe ale ogólnie o.k

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jack_Holborn

mi też bo mam 183 cm :)

użytkownik usunięty
us911

Uważam, że jesteście zbyt prymitywni, bo dajecie lasce (dobrej bo dobrej) 10sięć za to, że jest ładna, zupełnie zapominając, że macie oceniać jej umiejętności aktorskie. Boże daj rozum...

us911

była 30 kat temu teraz jest babcią

elosidzej

Aleś ty prymitywny. I co z tego, że mogłaby być babcią? W wieku trzydziestu paru lat też można zostać babcią. Ale urodą i zgrabnym ciałem przebija niejedną osiemnastkę. Każdej kobiecie tak patrzysz w metrykę, czy się mieści w akceptowalnych granicach? I co z tego, że nie ma hollywoodzkich bimbałów? Naturalne piersi są najpiękniejsze na świecie.

paolo1976

nie dziw sie , wiekszosc z nich nie ma bladego pojecia o tym co potrafi kobieta w wieku 40- czy 50 lat . nie mowie tu o umiejetnosciach aktorskich .

Nia wyglada suuuuuuuuuper a to ze ma 53 lata? no coz to wciaz mloda jeszcze kobieta.

paolo1976

a skąd wiesz że cycki ma prawdziwe a nie sztuczne xd?

us911

szarpałbym ją jak Reksio szynkę...

us911

ładna , a jak umięśniona....!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones