Nicholas RogersI

8,2
106 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas Rogers

NIKOLAS JEST NIEZBYT ZNANYM AKTOREM, PRĘDZEJ ZNAMY GO JAKO MODELA I TO JEST BŁĄD.dLA MNIE MIMO ŻE NE GRAŁ W JAKIEJS SUPER PRODUKCJI TYKO W BASNIACH I FILMACH PRZYGODOWYCH TO I TAK JESTEM W STANIE POWIEDZIEC ŻE JEST ŚĄWIETNYM AKTOREM A JEGO ZWROK W NIEKTÓRYCH UJĘCIACH PO PROSTU ZNIEWALA!LUBIĘ FILMY Z NIM I Z CHĘCIĄ BYM OBEJRZAŁA JAKIŚ NOWY!

Tequilla

jest bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb przystojny,wręcz zabójczy, chciałabym znac go osobiście...no,a poza tym rzeczywiście fajnie gra...najlepszy był w roli FERRANTE ALBRIZZI:)=)własnie tacy faceci mi sie podobają!!!:):*

Akatonka

macie rację! on po prostu zabójczo wygląda! Ja sie pytam czemu tak mało jest na tym świecie takich facetów??? oj... szkoda że to tak mało znany aktor! Ja osobiście uważam że gościu ma niezły potencjał i mógłby być z niego świetny aktor! No ale cóż...szkoda! Chętnie zobaczyłabym go jeszcze w jakimś filmie! no ale...może jeszcze kiedyś! W końcu zawsze warto mić nadzieję ^_- a jeśli chodzi o jego spojrzenie to... WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! jest niesamowite!! Tylko on potrafi tak spojrzeć na człowieka! No po prostu można się rozpłynąć! Dziewczyny wiecie co mam na myśli no nie??? a jako pirat w filmie Szpiedzy i piraci był fantastyczny! Oj ten Zły Los chciałabym żeby spotkał mnie taki Los! ^_- :D i znowu to spojrzenie....och.... so cute!

_Anika_

ojej wysłało się 2 razy_sorki nie chciałam!

_Anika_

e tam!!! im wiecej pochwalnych dlań tekstów(rogersa),nawet i tych samych,tym lepiej!!! a on ma takie piękne oczy...ech...zaraz sie rozplyne...a dzis tak wygladał ze chciałam go schrupać:)

Akatonka

Niezły przystojniak, z tego Nicholasa XD
Wiecie może skąd można ściągnąc ten film ?? Wzrok, tego aktora, choć mało znanego to zniewala :P
A ja należę do marzycielek hehehehe
i chciałabym spotkac kogoś takiego ..... kogoś tak przystojnego.... kogoś o takim wzroku, takich oczach.....

użytkownik usunięty
Irmelin

ja tam go wole jako czarnoksiężnika. wtedy to spojrzenie jest podwójnie zabójcze :D

NAJPRZYSTOJNIEJSZY FACET JAKIEGO WIDZIAŁAM!!! No ok. Jest na pierwszym miejscu z Kimem Rossi Stuartem...

Tequilla

On Jest Po Poprostu Przecudowny :) Przesłodki itd super zagrał złego czarodzieja Tarabasa :)

MAYAK82

o tak wzrok ma świetny... :P
i trochę aparycję Jezusa hehehe

pixi222

jaki on jest prześliczny...

użytkownik usunięty
gosiunia210_2

Wzrok ma obłędny...mega przystojny aktor!:)

Tequilla

Ach ten Tarabas:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones