Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

widzę na przełomie 2006/2007 to Ci od malin się uwźieli na Nicolasa:) 4 filmy pod rząd z nominacją do malinek hehe

Chunk

Niestety za 2012 też dostanie nominację, a boję się, że nawet samą nagrodę. Oczywiście za Ghost Ridera 2 (zasłużenie) i za Boga Zemsty (niezasłużenie).

RunningScared

a skąd wiesz, że dostanie?? to pewniak już?

Chunk

Czytam czasem forum na stronie Razzies.com, czyli oficjalnej stronie Złotych Malin i nominację Nicolas dostanie niemal na pewno, a przez to, że nie ma w tym roku murowanego faworyta, jak Adam Sandler w zeszłym, boję się, że tym razem miarka się przebrała i Nic dostanie wreszcie Malinę. Bardzo bym tego nie chciał, ale sam jest sobie winien grając w takich śmieciach.

RunningScared

ooo Razzies.com stronki nie znałem - Dzięki poczytam:) a co do śmieci:) za taką kasę jak przyjmuje Nicolasek to tak:) sam bym pograł haha zreszta Zostawić Las Vegas Najlepszy:) a reszta kij w oko:)

Chunk

Nie zwracaj uwagi na te pseudo nagrody wymyślone przez umysłowego impotenta !

tomucho77

ja też mam wrażenie, że Ci ludzie od malin to maja jakieś problemy ze sobą, bo czasami jak patrzę kto ma nominacje i za jaki film to aż oczy przecieram z niedowierzania:)

Chunk

polowanie na czarownice też nominacja się nie należy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones