Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage
berni_

Kocham mizerie

berni_

mizerny to jestes sam z tą swoją wypowiedzią z dupy

berni_

Jakby byli sami tacy "mizerni" aktorzy to byloby fantastycznie. Cage zna sie na rzeczy i dobrze gra prawie wszedzie.

megan94

W każdym filmie gra tak samo. Warsztat ma mizerny. A Ty chyba mylisz ulubionego z dobrym..

berni_

To nie jest mój ulubiony aktor i nie dlatego tak go oceniam. Po prostu lubię jego grę dla mnie jest dobra na tyle by wystawic mu taka ocenę do ktorej kazdy ma prawo. Ty takze dlatego sie tu wypowiedziales.

berni_

haha dobre nareszcie ktos wydał negatywną ocene o najlepszym aktorze na swiecie. trudno :D

dla mnnie jest mistrzem

astok0

Zakładając nawet, że nie zasługuje na moje 1 i na Twoje 10, to napisanie o aktorze który zajmuje w chwili obecnej 444 miejsce na świecie że jest najlepszy, graniczy pomiędzy schizofrenią, a Tworkami. Zgłoś się jak najszybciej,może jeszcze pomogą.

użytkownik usunięty
berni_

Ja nawet częściowo się z Tobą zgadzam - nigdy go nie uważałam za aktora wybitnego i moim zdaniem do geniuszu mu bardzo daleko chociaż oceną równą 1 nigdy bym się nie odważyła go podsumować - coś tam jednak potrafi. Ale Cage, to Cage. Jest na swój sposób sympatyczny i da się lubić. To jeden z tych nielicznych wyjątków u mnie gdzie bardziej oceniam przez pryzmat sympatii niż umiejętności. Chyba dlatego, że widziałam z nim sporo tytułów i polubiłam go na ekranie. To normalne, że się spotykasz z krytyką - skoro założyłeś temat na forum tego właśnie aktora, to nie ma w tym nic dziwnego, że odpowiedzą jego fani, którzy oceniają go wysoko. Kierowanie się tym rankingiem nie zawsze jest rozsądne, bo to bardziej ranking popularności, a już na pewno nie powinieneś nikogo obrażać, bo każdy ma prawo go ocenić jak chce. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones