Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

On faktycznie nadal nie wyrabia ze spłatą rzekomo gigantycznych długów czy też najzwyczajniej przyzwyczaił się już do grania we wszystkim gdzie mu dobrze zapłacą.

Przyznaję że już wszystko to mi się miesza bo słyszałem na ten temat wersje wszelakie a po prostu robi mi się smutno że od czasu mniej więcej "Pana życia i śmierci" jego filmy tak rozczarowują że z najlepszy z nich był chyba "Kick Ass" co w wypadku dawnych ról Cage nie koniecznie jest wielką pochwałą.

Szkoda a póki co nie zanosi się chyba na powrót do dawnej formy.

tc1987

Parę lat temu Mikołaj do mnie dzwonił w sprawie sporej pożyczki dla niego.Powiedziałem mu bez owijania w bawełnę , że nic mu nie dam poki nie zagra w porządnym filmie.

tc1987

Niezniszczalni 3 i Skarb Narodów 3 mogą go uratować. Wierzmy w to to może się trochę podciągnie.

AnthonyCole

No tylko że o ile Niezniszczalni ludzie tolerują jako przerysowane o tyle Skarb Narodów (zwłaszcza 2 część) jest takim łatwym skokiem na kasę - w sumie te filmy chociaż oglądają się w miarę przyjemnie to jednak wiele można im zarzucić. 3 część w wypadku "Skarbu" wydaje się już mocno wymuszona.

tc1987

Walić to xD Czekam na tę filmy z niecierpliwością!!

AnthonyCole

Żartujesz - też czekam na Niezniszczalnych - info o Cage'u, Fordzie czy Gibsonie jako nowej części obsady spowodowały że pierwszy raz pójdę na film z tej serii do kina:P.

tc1987

Ja jeszcze nie wiem czy do kina pójdę ale jeśli obsada zostanie jak jest (Cage, Jovovich, Chan, Ford itd) i dodadzą jeszcze parę osób a na koniec zobaczę porządny trailer to może :)

AnthonyCole

Jovovich i Chan'a niestety nie będzie w EX3.

Iron_Maiden

Z kąt wiesz??
Co do Cag'a to newsa już czytałem :( Liczę na inną (jedną z głównych) rolę

AnthonyCole

Z Chan'em jest wywiad na youtube, w którym mówi o jego nieobecności w EX3. Jovovich natomiast została zastąpiona jakąś fighterką MMA czy coś w tym stylu.

Iron_Maiden

Beznadzieja, a obsada tak zj*biście się powiększyła. Willisa nie ma Chan'a, Jovovich i Cag'a też... :/
niedługo to Stallone i Statham wylecą z obsady xD

tc1987

Cage'a niestety nie będzie w EX3.

AnthonyCole

Te filmy mają go uratować? Chyba sobie kpisz. Dwa kolejne ogniwa do łańcuszka przeciętności, w którą popadł Nick. Ja go i tak lubię oglądać. Jednakże rozumiem frustrację osób nastawionych do Nicolasa neutralnie. Średnio mu idzie i takie filmy tylko to pogłębia.

Troublesome

Ja bardzo lubię obie serie i cieszę się że są kontynuowane a on w nich gra. A że poprzednie filmy z tych srio dobrze się sprzedały liczę na to że tę im dorównają
Kwestia gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones