Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

W każdej produkcji mnie tak wkurza, że masakra. Zawsze ten sam wyraz twarzy i ten sam wzrok. A i umiejętności aktorskie marne.

aleeexandrine

Nie jesteś w tym odczuciu jedyna skoro Nicole Kidman jest nazywana Królową Klap Filmowych. A mnie ona nudzi.

aleeexandrine

czysta zazdrość

MentalnaPasqda

A to trzeba wszystkich lubić, bo jak się kogoś nie lubi, to się mu zazdrości? Dzięki za uświadomienie xd

MentalnaPasqda

Po prostu na wszystkich nie działa to samo. To obowiązek lubić Nicole Kidman? Nie gustuje w tej pani. Podobała mi się tylko w Godzinach i na tym koniec. Myślisz, że opinia fałszywej i sztucznej wzięła się z kosmosu? Dla mnie to ona zawsze sprawia wrażenie przestraszonej a jak gra to przypomina żywą kukłę. Nie wszyscy muszą się nią zachwycać.

aleeexandrine

Jej gra zawsze polegała na subtelności i na stoickim spokoju. Nie każdy w tym gustuje. Jak jej nie lubisz to raczej nie polubisz. I nie musisz jej lubić. Nie wiele tracisz nie oglądając jej filmów bo ona ma przeważnie kino pod gusta krytyków. Oczywiście są wyjątki, ale jest ich na lekarstwo. Wiem bo widziałam wiele filmów z Nicole w tv, ale też przeważnie były dodatkiem do kobiecych gazet. Uważam, że trzeba w danym aktorze/aktorce gustować, aby móc oglądać filmy. Jeśli chodzi o kino z Nicole z lat 90tych to mogę powiedzieć, że nie przeszkadzała mi, ale nigdy się nią nie zachwycałam ani nie miałam do niej słabości. Co innego Sandra Bullock czy Julia Roberts one zawsze miały charyzmę i szczery uśmiech, który ujmował publiczność. Pewien dziennikarz nawet powiedział o niej, że Nicole to znana aktorka, ale nie gwiazda filmowa, która przyciąga większą publiczność. Kobiety jej nie lubią, Nicole jest postrzegana jako osoba fałszywa. Nawet jej agent powiedział o niej, że Nicole nie ma w sobie luzu i przez to jest nie lubiana. W świecie filmowym jest tak duży wybór aktorów/aktorek, że każdy znajdzie coś dla siebie. :)

aleeexandrine

Obraz temu zaprzecza.
https://www.youtube.com/watch?v=qtsNbxgPngA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones