Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Gdzieś niedawno wyszedł ranking, z którego wynikało że Nicole jest jedną z najbardziej
przepłacanych i przereklamowanych aktorek, a filmy z nią nie są kasowe.
Po drugie nie wiem czemu uważa się ją za aktorkę fantastyczną. Miała może ze 3świetne
role, ale poza tym zawsze gra TAK SAMO. Oglądałam jej nowsze jak i stare filmy-nic nie
zmieniła w swoim aktorstwie. Kiepska mimika-nie wiem czy dlatego że jest po prostu złą
aktorką czy od nadmiaru botoksu. Podobnie jest z Charlize Theron, obydwie są ładne ale
ich talent aktorski jest zdecydowanie przereklamowany i obydwie panie do ról pewnego typu
po prostu się nie nadają.
Po trzecie, po co pchała sobie tyle botoksu i różnych świństw w twarz-teraz wygląda
idiotycznie i sztucznie. Widać że nie jest młoda a nie ma żadnej zmarszczki. Jak manekin.
O wiele bardziej pod względem urody i talentu wolę Cate Blanchett.

Ulisseska

Jeżeli nie rozumiesz jej fenomenu to trudno. Po pierwsze tych dobrych ról miała od groma m.in Nine (mała ale dobra), Australia, Wzgórza Nadziei, Inni, Godziny, Moulin Rouge Margot jedzie na ślub (bardzo dobra rola choć film nie dla wszystkich), Inwazja, Batman i wiele wiele innych. Może filmów nie ma kasowych ale wiele ludzi i tak ja ogląda. I nie gra tak samo. Może ci się zdaje ze względu na to żę gra głównie w dramatach. Gdyby nie była dobra nie zdobyła by tylu ważnych nagród. w filmach wygląda nadzwyczaj nieziemsko i bardziej wolę ją oglądać niż Cate do której nic nie mam ale osobiście jej nie lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones