Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Miałem przyjemność spotkać (nie poznać ,heh) Panią Nicole w harrodsie,podczas wizyty w Londynie. Szczerze to byłem w szoku ,gdy ją zobaczyłem na żywo. Oczywiście była z ochroną jakżeby inaczej.
Ogólnie bardzo dobra aktorka ,ode mnie ma 9/10. Fajna rola w ''Nine'' ,pomimo tego ,ze film był denny a ''moulin rouge '' świetna:)

lemontree10

Szczerze Ci zazdroszczę :))Jeżeli się spotka gwiazdę takiego formatu jak Nicole jest choć najmniejsza możliwość poproszenia o autograf lub zdjęcie? Ochrona w ogole dopuszcza kogoś na odległość jednego metra? :p

Erises

hah myślę, że jeśli się zbliżysz to Cię powalą na ziemię. Nie wiem czy bym
miała śmiałość przeszkodzić takiej gwieździe - wkońcu jakby wszyscy jej tak
podchodzili ...

palafka

Wiesz co...bardzo chciałem podejść i poprosić o autograf czy już nie mówiąc o wspólną fotkę,ale niestety zabrakło mi odwagi. Z resztą nie wiem co by na to jej ochrona:p
To jednak nie to samo ,jak prosi się kogoś znanego z Polski ,np. jakąs aktorkę ,czy aktora.
Tutaj jednak wiesz...jest gwiazda ,przez duże G ,znana praktycznie na całym świecie. O autograf nie poprosiłem ,ale specjalnie podszedłem troszkę bliżej ,zeby ją lepiej zobaczyć:D Miałem zaciesz przez cały pobyt w Londynie.

lemontree10

ah zazdroszczę Ci jak nie wiem ;D może mi się kiedyś poszczęści

palafka

Masz super farta koleś. Zzdroszczę ci.

umcyk25

Kurde. .no nie dziwie Ci sie się.. ja znając życie bałabym sie podejsc... Wiem ze poźniej do końca życia bym żałowała ze nie poprosiłam chociaż o wspolne zdjęcie. W sumie.. samo to, ją zobazyć byłoby juz dla mnie zaszczytem i w pełni by mi wystarczyło :) Może kiedyś,kiedyś moje marzenie się spełni ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones