Noah Emmerich

Noah Nicholas Emmerich

7,0
6 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noah Emmerich

Oglądałem tylko Truman Show i Częstotliwośc z jego udziałem, ale odnoszę wrażenie, że on gra zazwyczaj przyjaciela głównego bohatera filmu.

Sergi_van_Oli

dooookładnie, z jego udziałem widziałem też tylko te 2 filmy, facet sprawia wrażenie "kumpla"

Szczepan

Możliwe że tak jest ale w "Truman Show" wg mnie zagrał naprade bardzo dobrze. Scena, w której stara się wytłumaczyć Trumanowi że to nie jest żaden spisek wygladala dla mnie bardzo przekonujaco. Myśle że to bardzo dobry aktor:) Oby częściej grał duże role;)

OeSteErRLZ

Oj zgadzam się, rola była super, też chcę widzieć częściej tego aktora :)

Sergi_van_Oli

ja oprócz w Truman Show widziałam go jeszcze w Małych Dzieciach, tam również grał przyjaciela głównego bohatera:) dobry z niego aktor.

Moniczkaa

W "Komorce" nie gral przyjaciela glownego bohatera, wrecz przeciwnie, jego wroga.

Sergi_van_Oli

Zgadzam się kolego że w Truman show zagrał super ale nie zgadzam się z tym że tam grał przyjaciela głównego bohatera on tylko udawał jego przyjaciela kłamał go w żywe oczy i tam naprawdę nazywał się Louis a on myślał że Marlon więc według mnie niewiele miało to wspólnego z prawdziwym przyjacielem ale aktorem jest dobrym.

numer6

Powiem Ci, że po sześciu latach od tamtej wypowiedzi oczywiście zmieniłem zdanie i jak najbardziej przyznaję Tobie rację. ;) A moje stwierdzenie, że Noah gra głównie kumpli głównego bohatera było śmieszne. :P

Sergi_van_Oli

To fakt, gość ma taką poczciwą twarz przeciętnego Amerykanina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones