Norman LloydI

Norman Perlmutter

7,2
732 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Lloyd

Dziwne, że nie ma wpisów na jego temat, ale takie czasy, że niewielu go kojarzy.

gloszuk

Niesamowite geny, obchodzić 102 urodziny i być dalej aktywnym zawodowo, szkoda że Kirk Douglas juz tak dobrze się nie trzyma jak Norman.

gloszuk

Już 105 lat! Są tacy którzy go pamiętają, zwłaszcza jako surowego dyrektora szkoły ze "Stowarzyszenia Umarłych Poetów".

CorporalHicks

Właśnie oglądam. :)

Oby Pan Lloyd żył jak najdłużej!

gloszuk

No już nieaktualne, bo właśnie mu się zmarło, ale i tak dożył super wieku. 106,5 roku, to nie kij dmuchał xD!

dj_carlos

Taki wiek, to jedno. Drugie, to jeszcze dożył tego najwyraźniej w niezłej kondycji, skoro był w stanie tak długo grać. :)

Oj, trzeba popracować nad tym, żebyśmy i my w takiej kondycji dożyli takiego wieku. Samo nie przyjdzie. :D

gloszuk

https://www.rp.pl/Film/210519841-Nie-zyje-Norman-Lloyd-najstarszy-aktor-swiata.h tml

Chlor_3

Teraz dopiero się dowiedziałem. Filmweb w ogóle przemilczał sprawę i o niczym nie wiedziałem.

_Garret_Reza_

Nie ma jak profesjonalny serwis filmowy. ;-) Ale ja oczywiście chętnie służę informacją. :-)

Chlor_3

Az sam jestem w szoku, ze nie slyszalem o jego smierci.

Bruce_Lee

Kolejne legendy ekranu odchodzą. :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones